Guinot dwufazowy płyn do demakijażu oczu i ust


Ostatnio moje oczy stały się bardzo wrażliwe. Płyn dwufazowy Evree okrutnie mnie uczula. Po jego użyciu wyglądam jak królik, oczy pieką, są opuchnięte i zaczerwienione. Z kolei płyn dwufazowy Sephora jest za mocno perfumowany, po nim spojówki wręcz szczypią. Zapytałam Darię o jakiś delikatny płyn do demakijażu oczu, poleciła mi Guinot dwufazowy płyn do demakijażu oczu i ust. Czy zdał egzamin?

guinot płyn dwufazowy do demakijażu

Usuwanie makijażu

Dawno nie miałam tak dobrego kosmetyku do demakijażu. Płyn dwufazowy Guinot rozprawia się z każdym make-upem. Bez trudu rozpuszcza tusz do rzęs, jak i wodoodporną kredkę do oczu czy trwałą pomadkę. Wystarczy przyłożyć wacik nasączony płynem, odczekać chwilę i makijaż znika. Nie musimy pocierać oczu czy ust, podrażniając skórę. Jestem pod wrażeniem płynu dwufazowego Guinot. To świetny kosmetyk, którego nie trzeba używać w ilościach hurtowych, by pozbyć się make-upu.

Podrażnienie

Mam wrażliwe oczy, ostatnio nie mogę używać większości kosmetyków. Nic dziwnego, że nie potrafiłam przewidzieć reakcji swoich spojówek na płyn dwufazowy Guinot. Na szczęście preparart okazał się nadzwyczaj łagodny. Podczas korzystania z jego dobrodziejstw nie odnotowałam pieczenia, zaczerwienienia czy świądu.

Efekt mgły

Płyn dwufazowy Guinot nie powoduje efektu mgły, dlatego zaraz po demakijażu mogę powrócić do czytania książki czy pisania notek na bloga;) Jestem naprawdę zadowolona ze stosowanego kosmetyku. Dawno nie miałam tak dobrego płynu do demakijażu. Mój ulubiony micel AA został wycofany ze sprzedaży:(

Guinot dwufazowy płyn do demakijażu oczu i ust. Zapach

Moim zdaniem Guinot dwufazowy płyn do demakijażu oczu i ust jest produktem bezzapachowym. To dobra wiadomość, ponieważ mam wrażliwe oczy i wszelkie balastowe substancje mogą powodować dyskomfort.

Wydajność

Mam miniaturkę płynu dwufazowego Guinot, ale używam go codziennie od dobrych kilku tygodni. Kosmetyk jest naprawdę wydajny, gdyż już niewielka ilość usuwa cały makijaż.

Cena i dostępność

Za miniaturkę płynu zapłacimy 20 zł, za pełnowymiarowe opakowanie 97 zł. Kosmetyki Guinot są dostępne m.in. w Salonie Urody Katarzyna w Opolu, który mieści się nieopodal LO 2.

2 komentarze:

  1. nigdy wcześniej nie słyszałam o tym płynie jednak sama chętnie sięgam po dwufazowe. super, że nie powoduje mgły bo bardzo tego nie lubię

    OdpowiedzUsuń
  2. Oj tak, to istotna kwestia. Ja też nie lubię, gdy kosmetyki w jakikolwiek sposób wpływają negatywnie na moje odczucia. Mimo wszystko wolę zapłacić trochę więcej i mieć sprawdzone produkty. Polecam Wam przejrzeć gls cennik, byście na przyszłość wiedzieli, jak odpowiednio wykorzystywać okazje zakupowe :)

    OdpowiedzUsuń

Pozostawiając u mnie komentarz, pozostawiasz u mnie swoje dane osobowe. Są one starannie przechowywane i nieudostępniane innym podmiotom.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...