Pomadki z Everyday Minerals-pytanie

Dzisiaj przychodzę do Was z prośbą o pomoc... Chodzi mi po głowie zamówienie kosmetyków mineralnych z Everyday Minerals. Korektor, podkład i róż już sobie dobrałam, ale po głowie chodzą mi pomadki. Niestety na stronie, z której chciałabym zamówić, są bardzo podobne zdjęcia szminek. Ja jestem zainteresowana kryjącymi, ciemnymi pomadkami, które wytrzymują na ustach co najmniej 3 godziny. Nie lubię drobinek, więc chciałabym uniknąć zakupu szminki zawierającej połyskujące elementy.  Śledzę liczne blogi i wiele osób chwali róże, podkłady i korektory, ale nie natrafiłam na zbyt wiele informacji nt. szminek z EM. Może Wy możecie mi powiedzieć, jaki to naprawdę kolor?
1) Justy Whistle http://kosmetyki-mineralne.com/just-whistle-p1357.html Na zdjęciu wygląda na fiolet wpadający w brąz.
2) You Pierce My Soul http://kosmetyki-mineralne.com/you-pierce-my-soul-p1763.html

2 komentarze:

  1. Nie mam ciemnych kolorów z EDM, ale mam jeden bardziej naturalny i co mogę dodać od siebie - nie są to kryjące szminki, bardziej właśnie pomadki nadające lekkiego kolorytu, dopiero po paru warstwach nadają kolor. W dodatku po dłuższym odstawieniu stają się toporne w nakładaniu, twardnieją.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję za informację. Nie będę jej zamawiała, bo ja preferuję mocne krycie:)

      Usuń

Pozostawiając u mnie komentarz, pozostawiasz u mnie swoje dane osobowe. Są one starannie przechowywane i nieudostępniane innym podmiotom.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...