Grzeszny doktor – Whitney G.

Ostatnio przełamałam swoją niemoc czytelniczą. Naprawdę bardzo lubię oddawać się lekturze, ale nie zawsze mam na to nastrój. Czasem potrafię nic nie czytać przez 2-3 miesiące. Wynika to z faktu, iż wychodzę z założenia, że nie ma się co zmuszać do książek. Nastrój na czytanie kiedyś powróci. I ostatnio tak się właśnie stało. Grzeszny doktor to kolejna książka z cyklu Intensywne doznania. Whitney G. stworzyła takie króciuteńkie erotyki, które można pochłonąć w 2 godziny. Czyta się je lekko i przyjemnie.  Zdecydowaniem mają charakter odprężający. Ale czy nie o to czasem chodzi w książkach?
Grzeszny doktor
Doktor Ashton odziedziczył po ojcu pokaźną prywatną klinikę. Na co dzień pracuje jako psychoterapeuta, jednak czasem zdarza mu się też wykonywać zadania ginekologa, gdy jedna z jego koleżanek z pracy akurat jest niedostępna. Kobiety chętnie przychodzą do doktora Ashtona na cytologię, nawet gdy jej nie potrzebują. Lekarz jest bowiem bardzo przystojny i silnie działa na kobiecą wyobraźnię.  Panie lubią być przez niego dotykane i puszczać wodze fantazji. Doktora Ashtona taka postawa szalenie irytuje.

Garrett na co dzień wiedzie życie samotnika, z kobietami umawia się wyłącznie na seks. W tym celu korzysta z różnego rodzaju aplikacji. Jedna z nich ustaliła 100-procentową zgodność między nim a jedną z użytkowniczek. Ta długo pozostaje poza jego zasięgiem. Gdy w końcu udaje im się umówić na randkę, kobieta go wystawia. Dlaczego tak postępuje? Czy ścieżki tych dwojga ponownie się przetną?

Grzeszny doktor zawiera stosunkowo mało scen erotycznych, jednak są one pobudzające wyobraźnię i wolne od brutalności. Główna bohaterka ma charakter i potrafi się kłócić o swoje.  Książka jest lekka i przyjemna, nie znajdziemy tu zbędnych opisów  i wulgarnych dialogów, co bardzo mnie cieszy, bo akurat łączenie sfery erotycznej z chamskimi odzywkami kojarzy mi się z filmami porno.  Nie znoszę tego i zawsze mnie to bardzo mocno razi. Często odkładam powieści erotyczne, gdy natrafię na takie dialogi, przemoc w seksie itp., bo jest to niekompatybilne z moją osobowością.  Wiem, że Whitney G. potrafi w swoich książkach pójść czasem nieco dalej, ale to jest typowo lekki erotyk.

Grzeszny doktor narobił mi ochoty na kolejny  tom z cyklu Intensywne doznania. Mam nadzieję, że Wydawnictwo Kobiece niebawem przetłumaczy trzecią część serii na język polski.

1 komentarz:

Pozostawiając u mnie komentarz, pozostawiasz u mnie swoje dane osobowe. Są one starannie przechowywane i nieudostępniane innym podmiotom.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...