Bell Black Glam Eyeliner precyzyjny eyeliner w pisaku


Kiedyś nie lubiłam nosić kresek na powiekach. Uważałam, że mi nie pasują. Poza tym nie umiałam ich nijak namalować. Jednak pod koniec 2018 roku w moje ręce wpadł eyeliner w pisaku Kat von D Tattoo Liner. Ten tak bardzo przypadł mi do gustu, że zaczęłam regularnie malować kreski. Zauważyłam, że pięknie podkreślają one oko. Ostatnio postanowiłam sprawdzić, czy istnieje tańsza alternatywa dla Kat von D Tattoo Liner. W ten oto sposób zdecydowałam się wypróbować Bell Black Glam Eyeliner precyzyjny eyeliner w pisaku.
Bell Black Glam Eyeliner precyzyjny eyeliner w pisakuKolor

Bell Black Glam Eyeliner precyzyjny eyeliner w pisaku pozostawia intensywnie czarną kreskę na powiece. Prezentuje się on bardzo klasycznie. Sprawdzi się w codziennym makijażu oczu. Ja polubiłam czarne kreski, choć ostatnio przekonałam się też do niebieskich i fioletowych.
Bell Black Glam Eyeliner precyzyjny eyeliner w pisaku


Wykończenie

Bell Black Glam Eyeliner precyzyjny eyeliner w pisaku nie pozostawia tępo matowej kreski. Ona delikatnie połyskuje, ale nie jest to efekt zatopienia w kosmetyku cząsteczek brokatu czy miki. Wygląda to moim zdaniem lepiej niż typowo matowa, sucha kreska.

Bell Black Glam Eyeliner precyzyjny eyeliner w pisaku

Pigmentacja

Nie należę do osób, które mają zdolności plastyczne, dlatego zawsze cieszę się, gdy eyeliner jest mocno napigmentowany i wystarczy jedno pociągnięcie, by uzyskać perfekcyjną kreskę. Gdy muszę tuszować prześwity, to wiem, że coś za chwilę popsuję. Dlatego cieszy mnie fakt, że Bell Black Glam Eyeliner precyzyjny eyeliner w pisaku bardzo dobrze kryje dzięki wysokiej koncentracji pigmentu.
Bell Black Glam Eyeliner precyzyjny eyeliner w pisaku

Trwałość

Kreska uzyskana omawianym eyelinerem w pisaku jest niezwykle trwała. Na mojej powiece utrzymuje się aż do wieczornego demakijażu. Bez problemu schodzi, gdy przykładam do oka wacik nasączony płynem micelarnym Vianek.


Bell Black Glam Eyeliner precyzyjny eyeliner w pisaku

Precyzja malowania

Bell Black Glam Eyeliner precyzyjny eyeliner w pisaku początkowo był dla mnie trudny w obsłudze. Wynika to z dwóch powodów. Po pierwsze, jest on bardzo giętki i lubi podczas malowania kreski gdzieś odskoczyć. Po drugie, jest mocno nasączony tuszem, przez co ten z niego początkowo za mocno wycieka i trzeba nanosić korekty, przez co kreska staje się gruba. Z czasem eyeliner stał się nieco mniej nasączony tuszem, a ja nauczyłam się układać końcówkę pod odpowiednim kątem.

Cena i dostępność

Bell Black Glam Eyeliner precyzyjny eyeliner w pisaku znajdziemy w Biedronce. Zapłacimy za niego 12 zł.

8 komentarzy:

 1. Nie używałam go jeszcze, ale musze go mieć :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gorąco polecam, jest świetny:) Można go kupić podczas zakupów spożywczych w Biedronce;)

   Usuń
 2. Nie potrafię w żaden sposób nauczyć się obsługiwać eyelinera :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też nie potrafiłam, aż trafiłam na Kat von D Tattoo Liner:)

   Usuń
 3. ja zdecydowanie bardziej wolę eyelinery w słoiczku. Większą precyzję mi dają:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To prawda, jak masz dobrze wyprofilowany pędzelek, to takim eyelinerem ze słoiczka zdziałasz cuda;)

   Usuń
 4. Na pewno się skuszę moje linery już niestety wysychją. Muszę się zaopatrzyć w jakiś nowy. Ja w ogóle jestem upośledzona plastycznie więc jak jest tak dobrze napigmentowany i w miare dobrej cenie to muszę go wypróbować :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czyli nie tylko ja nie wykazuję uzdolnień plastycznych:)

   Usuń

Pozostawiając u mnie komentarz, pozostawiasz u mnie swoje dane osobowe. Są one starannie przechowywane i nieudostępniane innym podmiotom.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...