Sensique Sensitive Skin Eyebrow Pencil odcień nr 202 taupe


Kiedyś makijaż brwi praktycznie dla mnie nie istniał. Znajduję się w o tyle dobrej sytuacji, że jako naturalna brunetka mam dość gęste i czarne brwi. Jednak warto czasem sięgnąć po kosmetyk, który podkreśli nasz łuk. Ja upodobałam sobie kredki do brwi, gdyż praca z nimi jest szybka, łatwa i przyjemna. Ja nie mam dużych luk między włoskami, wystarczy raz przeciągnąć łuk kredką, a brwi wyglądają dużo lepiej. Jak u mnie sprawdziła się Sensique Sensitive Skin Eyebrow Pencil odcień nr 202 taupe?Kolor

Sensique Sensitive Skin Eyebrow Pencil odcień nr 202 taupe to jeden z ciemniejszych brązów o chłodnej tonacji. Mam wrażenie, że żadna z kredek do brwi z tej serii nie jest dla mnie dobra. Mam czarne brwi, a wszystkie konturówki są utrzymane w brązowej kolorystyce. Ja nie lubię malować łuków na brązowo, gdyż sprawiają wrażenie rozjaśnionych, a to mi się już nie podoba. Tutaj także efekt końcowy byłby lepszy, gdybym miała do czynienia z czernią. Niemniej Sensique Sensitive Skin Eyebrow Pencil odcień nr 202 taupe daje radę i wygląda w miarę naturalnie, choć niestety rozjaśnia moje łuki.

Wykończenie

Sensique Sensitive Skin Eyebrow Pencil odcień nr 202 taupe ma kremowe wykończenie, które nie ma nic wspólnego z tępym matem. Brwi nie sprawiają wrażenia przypudrowanych, prezentują się bardzo naturalnie, są subtelnie połyskujące. Tego blasku nie należy mylić z metalicznym czy perłowym cieniem. Jest to bardzo szlachetny połysk, jak przystało na kremowe wykończenie.


Pigmentacja

Sensique Sensitive Skin Eyebrow Pencil odcień nr 202 taupe ma całkiem przyzwoitą pigmentację. Nie muszę dziesięć razy poprawiać łuku, by uzyskać kolor. Kredka bardzo ładnie wypełnia brwi już przy pierwszym pociągnięciu.

Sensique Sensitive Skin Eyebrow Pencil odcień nr 202 taupe


Konsystencja

Sensique Sensitive Skin Eyebrow Pencil odcień nr 202 taupe ma przyjemną, miękką, kremową formułę, która z łatwością się rozprowadza. Nie cierpię tępych, suchych kredek, z którymi praca stanowi istną męczarnię. Przez swoją kremową konsystencję oraz fakt, iż kredka wymaga temperowania, nie należy ona do szczególnie wydajnych kosmetyków.
Sensique Sensitive Skin Eyebrow Pencil odcień nr 202 taupe


Trwałość

Na moich brwiach kredka Sensique utrzymuje się przez cały dzień, aż do wieczornego demakijażu. Pod tym względem nie mam jej nic do zarzucenia.

Cena i dostępność

Regularna cena kredki wynosi 11,99 zł, kupicie ją w Drogeriach Natura.

6 komentarzy:

 1. Choćbym nawet chciała ją nabyć, nie mam w okolicy Natury :(

  OdpowiedzUsuń
 2. Cena przekonuje :) Dawno nie byłam w Naturze, chyba muszę zajrzeć :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetna recenzja! Nie słyszałam o tej marce. Ja na co dzień używam pomady z lovely :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Też nie cierpię tępych kredek, które bardzo trudno się rozprowadza, więc zwrócę uwagę na tę markę w drogerii.

  OdpowiedzUsuń
 5. OOO..akurat ten konkretnej kredki nie znam. Ale jest na tyle przyjemna cenowo, że warto zaryzykować jej zakup i nawet jeśli okaże sie być nie dla mnie to nie będzie żal.

  OdpowiedzUsuń

Pozostawiając u mnie komentarz, pozostawiasz u mnie swoje dane osobowe. Są one starannie przechowywane i nieudostępniane innym podmiotom.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...