Optymizm mimo wszystko – Agata Komorowska


Uważasz, że dobre rzeczy przytrafiają się tylko innym ludziom, ciebie zaś prześladuje pech, którego nie możesz się pozbyć? Zastanawiasz się, skąd czerpać optymizm, gdy świat wali ci się na głowę? Agata Komorowska w swojej książce Optymizm mimo wszystko pokazuje, jak czerpać radość niezależnie od okoliczności.

Optymizm mimo wszystko

Czasem naprawdę trudno dostrzec światełko w tunelu, gdy w pracy masz problemy, z facetem się nie układa, a koleżanka wszczyna kłótnie. Z pewnością niedorzecznością wydaje się, że masz odczuwać wdzięczność w tak pokręconych sytuacjach. Anna Komorowska zdradza, jak dostrzegać dobro w każdych okolicznościach.

Z pewnością nie raz miałaś wrażenie, że życie jest niesprawiedliwe. Jedni mają wszystko: duży dom, dobrą pracę, klasyczną urodę, grzeczne dziecko i kochające męża. Ty nie masz nic z tego. Zastanawiasz się, co takiego złego zrobiłaś w poprzednim życiu, że przyciągasz same nieszczęścia. Czasem boisz się, że jutro będzie jeszcze gorzej niż dziś.

Zanim się rozpłaczesz i poddasz się chandrze, sięgnij po książkę Agaty Komorowskiej pt. Optymizm mimo wszystko. Dobra herbata i dobra lektura pomoże ci wyjść z dołka i spojrzeć na życie w jaśniejszych barwach;)

Optymizm mimo wszystko zawiera historie z życia Agaty Komorowskiej. Nie wszystkie z nich są pozytywne i radosne, ale każda z nich kończy się listą wdzięczności. Trudno to sobie wyobrazić, bo niektóre z historii są bardzo trudne, intymne i bolesne. Jednak z każdej sytuacji można wynieść coś dobrego, chociażby cenne doświadczenie. Optymizm mimo wszystko to książka, która stanowi balsam dla zbolałej duszy.

2 komentarze:

Pozostawiając u mnie komentarz, pozostawiasz u mnie swoje dane osobowe. Są one starannie przechowywane i nieudostępniane innym podmiotom.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...