5 rzeczy, na które nie patrzy zakochana kobieta

Miłość przychodzi do nas znienacka, czasem trzeba na nią trochę poczekać, dlatego też jest tak niezwykła. Sprawia, że życie staje się pełne kolorów i smaków. To właśnie ona dodaje nam energii i sił do działania. Zakochane osoby są bardziej kreatywne i wydajne w pracy. Nie ma dla nich rzeczy niemożliwych. Miłość sprawia też, że stajemy się wyrozumiali, nawet jeśli na co dzień zwykliśmy oceniać innych ludzi dość krytycznie. Zakochana kobieta spogląda na swojego mężczyznę przez różowe okulary, dlatego też nie zwraca uwagi na pewne rzeczy. Niestety, faceci nie zawsze zdają sobie sprawę, że to, co dla nich odgrywa kluczową rolę i stanowi źródło kompleksów, dla pań nie ma najmniejszego znaczenia. Przedstawiamy 5 rzeczy, na które nie patrzy zakochana kobieta.
5 rzeczy, na które nie zwraca uwagi zakochana kobieta
Źródło: Pixabay



Doświadczenie seksualne mężczyzny, czyli 5 rzeczy, na które nie patrzy zakochana kobieta

Mężczyźni często się boją, że kobieta będzie porównywać ich umiejętności z poprzednimi kochankami. Tymczasem dla zakochanych pań ważniejsza od techniki jest czułość i delikatność. Mężczyzna nie musi znać wszystkich pozycji opisanych w czasopiśmie Cosmopolitan z autopsji. Wystarczy, że będzie potrafił się skupić na swojej partnerce i okazać jej uczucie. Dla zakochanej kobiety nie ma znaczenia, czy facet miał 10 kochanek, 5, a może 1 lub nie był wcześniej z żadną. Równie dobrze można bowiem trafić na mężczyznę z dużym doświadczeniem, który wielokrotnie przerobił całą Kamasutrę, ale na temat czułości ma zerowe podejście i nawet nie potrafi przytulić kobiety w taki sposób, aby czuła się kochana i bezpieczna. Reasumując, doświadczenie seksualne nie jest istotne dla zakochanej kobiety, jeśli facet naprawdę ją kocha i potrafi to okazać. Miłość sprawia, że nawet nie dostrzegamy drobnych potknięć w wykonaniu panów, które spędzają im sen z powiek i podkopują ich samoocenę.

Rozmiar penisa

Punkt drugi nierozerwanie wiąże się z pierwszym. Mężczyźni mają prawdziwego hopla na punkcie rozmiaru. Lubią się porównywać z innymi i często narzekają, że ich koledzy są hojniej obdarzeni przez naturę. Choć faceci nie ustają w porównywaniach i wciąż martwią się, że ze względu na rozmiar nie doprowadzą partnerki do orgazmu, to zakochane kobiety w ogóle nie zwracają uwagi na takie detale. Wielkość nie powinna być zatem dla facetów żadnym źródłem kompleksów.

Wiek partnera

To, czy mężczyzna jest od nas kilka lat młodszy, czy o parę lat starszy, tak naprawdę nie ma dla nas większego znaczenia. Jeśli dobrze się z nim dogadujemy, mamy podobną wrażliwość, wspólne cele w życiu i czujemy się przy nim bezpiecznie, wiek nie odgrywa żadnej roli. Dojrzałość emocjonalna nie zależy bowiem od metryki. Można być młodszym od partnerki i ją posiadać lub dużo starszym i zachowywać się jak szczeniak.

Wykształcenie faceta

Jeśli mężczyzna jest inteligentny i oczytany, nie musi mieć wyższego wykształcenia, by sprostać oczekiwaniom kobiety. Dyplom w dzisiejszych czasach niewiele nam mówi o człowieku. Można nie odróżniać makro- i mikroekonomii, a mieć tytuł magistra ekonomii z płatnej uczelni X w Pcim Dolnym. Można też mieć maturę i sporą wiedzę zdobytą we własnym zakresie. Kobiety lubią mężczyzn, którzy się rozwijają, czytają gazety, mają swoje hobby, czasem sięgną po jakąś książkę. Zależy nam bowiem na tym, aby mieć z facetem o czym porozmawiać. Tego jednak nie zagwarantuje nam tytuł magistra.

Zarobki mężczyzny

Zakochana kobieta nie zwraca uwagi na to, ile mężczyzna zarabia. Najważniejsze, że pracuje i potrafi się utrzymać. Zakochana kobieta chce być z mężczyzną, na którym jej zależy, a nie z bogatym sponsorem, który kupi jej najdroższą biżuterię i wakacje w Meksyku. Owszem, są panie łase na pieniądze, ale one nie szukają miłości, tylko jelenia do wykorzystania. Dla normalnej kobiety zarobki faceta nie stanowią priorytetu przy ocenie jego kandydatury na życiowego partnera.

1 komentarz:

  1. Prawidłowo myślisz :) Dla mnie jest jeszcze ważne czy lubi zwierzęta, czy moje koty go zaakceptują. Ważna też jest dojrzałość emocjonalna. Miałam męża, który z wiekiem robi się coraz bardziej niedojrzały. Szuka przygód i łatwizny. Jak bym miała drugi raz trafić na taki okaz, wolę już swoje koty ;)))

    OdpowiedzUsuń

Pozostawiając u mnie komentarz, pozostawiasz u mnie swoje dane osobowe. Są one starannie przechowywane i nieudostępniane innym podmiotom.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...