Korana miodowy puder do kąpieli

Umilacze kąpieli zajmują stałe miejsce w mojej łazience. Używam ich praktycznie codziennie, wychodząc z założenia, że warto sprawiać sobie drobne przyjemności. Aromatyczna kąpiel działa relaksująco i pozwala wyciszyć się po stresującym dniu. Mam nawet swoje ulubione zapachy, po które sięgam w zależności od nastroju. Gdy potrzebuję uspokojenia, korzystam z olejku z dodatkiem lawendy. Natomiast gdy zależy mi na orzeźwieniu, używam płynu o zapachu werbeny. Korana miodowy puder do kąpieli to kosmetyk, który pojawił się w mojej łazience miesiąc temu i od razu zaskarbił sobie moją sympatię. Czym urzekł mnie wyżej wspomniany produkt?


Korana miodowy puder do kąpieli
Korana miodowy puder do kąpieli – zapach

W przypadku umilaczy kąpieli kluczową rolę odgrywa zapach. Kosmetyk nie musi wytwarzać ogromnej ilości piany, nie oczekuję też, że zabarwi wodę na wszystkie kolory tęczy, wystarczy, że będzie roztaczał wokół siebie przyjemną woń. Preferuję zapachy świeże i kwiatowe, akceptuję też umiarkowanie słodkie akordy. Korana miodowy puder do kąpieli przypomina mi lipowy nektar. Słodycz jest niezwykle wyważona i na tyle umiarkowana, że nawet taka maruda jak ja jest zadowolona z zapachu wyżej wspomnianego kosmetyku. Swoją drogą już nie mogę doczekać się, kiedy lipy, które rosną pod moim balkonem, zakwitną i zaczną roztaczać wokół siebie tę charakterystyczną i niezwykle przyjemną woń. Na razie muszę się zadowolić miodowym pudrem do kąpieli Korana, który okazał się niezwykle udanym produktem. Jego zapach jest niezwykle naturalny i wiernie odzwierciedlony. Jeśli chcecie poczuć powiew lata i chwil spędzanych w parku w cieniu lipy, koniecznie musicie zapoznać się z miodowym pudrem do kąpieli Korana.


Korana miodowy puder do kąpieli


Barwienie wody

Zauważyłam, że puder delikatnie barwi wodę na żółto. Jest to szczególnie dobrze widoczne tuż po wsypaniu kosmetyku pod strumień bieżącej wody. Później kolor blednie i nie jest już tak wyraźny. Niemniej nie potrzebuję kolorowej wody, by uznać kąpiel za udaną i wystarczająco relaksującą. Wystarczy, że pobyt w wannie umila mi piękny, kwiatowy zapach. Tutaj wyczuwam akordy charakterystyczne dla kwitnącej lipy i jestem w pełni ukontentowana.

Działanie musujące

Korana miodowy puder do kąpieli nie zapewnia mi efektów specjalnych w postaci działania musującego. Nie potrzebuję jednak tego typu atrakcji. Najważniejsze, że kosmetyk pięknie pachnie, a jego woń długo utrzymuje się w łazience.

Korana miodowy puder do kąpieli

Nawilżenie

Początkowo z dużą ostrożnością podchodziłam do zapewnień producenta, który obiecywał m.in. działanie pielęgnacyjne. Moja skóra na łydkach ostatnio przeżywa gorszy okres i muszę pamiętać o jej regularnym nawilżaniu. Wystarczy, że zapomnę nałożyć balsam do ciała, a po kilku godzinach pojawia się dokuczliwy świąd. W związku z tym umilacze kąpieli o działaniu nawilżającym są mile widziane. Korana miodowy puder do kąpieli sprostał moim oczekiwaniom w 100%. Kosmetyk nie tylko zamienia pobyt w wannie w chwile relaksu, ale też wpływa korzystnie na stan moich łydek. Po kąpieli nie odczuwam nieprzyjemnego ściągnięcia skóry, co nie oznacza oczywiście, że mogę zrezygnować z użycia balsamu do ciała. Nic się jednak nie stanie, gdy nałożę go nieco później. Podejrzewam, że właściwości pielęgnacyjne zawdzięczam naturalnym substancjom, które można znaleźć w składzie miodowego pudru do kąpieli Korana.


Korana miodowy puder do kąpieli


Konsystencja i wydajność

Korana miodowy puder do kąpieli ma postać żółtego proszku. Pod wpływem kontaktu z bieżącą wodą granulki zaczynają się rozpuszczać i uwalniają barwnik. W związku z tym, iż omawiany kosmetyk jest stosunkowo mocno perfumowany, w celu przygotowania aromatycznej kąpieli wystarczy dodać do wanny dwie nakrętki produktu.


Korana miodowy puder do kąpieli


Opakowanie

Miodowy puder do kąpieli Korana znajduje się w butelce wykonanej z przeźroczystego plastiku, dzięki czemu możemy na bieżąco kontrolować stopień zużycia produktu. Naklejka dołączona do opakowania jest stosunkowo prosta, mimo to cieszy oko i sprawia, że bez problemu mogę odnaleźć kosmetyk na półce w łazience. Plastikową butelkę uważam za niezwykle praktyczne rozwiązanie, ponieważ mam pewność, że spożytkuję produkt do ostatniej granulki;)

Korana miodowy puder do kąpieli

Wydajność

Z dobrodziejstw miodowego pudru do kąpieli Korana korzystam od miesiąca, w tym czasie zużyłam połowę zawartości opakowania. Wynik ten uważam za satysfakcjonujący, ponieważ po wyżej wspomniany kosmetyk sięgam każdego dnia.

Cena

Za miodowy puder do kąpieli Korana o pojemności 400 g zapłacimy 14 zł.

Dostępność


Skład

Sodium chloride, Citric acid, Sodium bicarbonate, Betaine, Sodium carbonate, Milk, Glycerin, Honey, Silica, Daucus carota, Parfum, Benzyl alcohol, Coumarin, Limonene, Linalool, Benzoesan sodu.
karminowe.usta


13 komentarzy:

 1. Zapach na pewno ma ciekawy:)
  Niestety ja mam w domu prysznic i nie jest mi dane korzystać z takich dobrodziejstw jak np ten puder, nad czym ubolewam :(

  OdpowiedzUsuń
 2. Kąpiel z takim zapachem musi być cudowna;)

  OdpowiedzUsuń
 3. ciekawy, nie dziwię się, ze Ci pasuje

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie znam tego produktu, ale lubię takie fajne produkty do kąpieli :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Uwielbiam takie umilacze kąpieli, ale nie miałam dotąd produktu w formie pudru. Fajnie. że wykazuje również dodatkowe działanie pielęgnacyjne :)

  OdpowiedzUsuń
 6. ta seria jest cudowna, kiedyś miałam ich peeling i masełko, rewelacja

  OdpowiedzUsuń
 7. Nigdy nie miałam pudru do kąpieli :( ale zapach musi być cudowny :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Puder do kapieli. Jak to super brzmi...

  OdpowiedzUsuń
 9. Zamarzyła mi się kąpiel z dodatkiem tego pudru ^^

  OdpowiedzUsuń
 10. Podoba mi się określenie :miodowy puder ;)

  OdpowiedzUsuń

Pozostawiając u mnie komentarz, pozostawiasz u mnie swoje dane osobowe. Są one starannie przechowywane i nieudostępniane innym podmiotom.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...