Benefit Precisely, My Brow Pencil nr 3


Bardzo lubię kredki do brwi. Praktycznie nie podkreślam ich niczym innym tylko konturówką. Po wypróbowaniu różnego rodzaju kosmetyków do brwi, stwierdziłam, że kredka wydaje się być najbardziej optymalnym rozwiązaniem. Praca z nią przebiega szybko, wystarczą 2 minuty na podkreślenie obu łuków brwiowych, nie mam bowiem na nich większych prześwitów, a moje włoski są z natury czarne. Kredka do brwi zapewnia mi precyzję malowania, dojeżdżam nią tylko tam, gdzie występują włoski. Nic się nie rozmazuje, makijaż jest trwały. Ostatnio namiętnie testowałam Benefit Precisely, My Brow Pencil nr 3. Czy ta kredka do brwi przypadła mi do gustu?
Benefit Precisely, My Brow Pencil nr 3Kolor

Benefit Precisely, My Brow Pencil nr 3 w opakowaniu wydaje się być ciemną, chłodną, szarością. Tuż po aplikacji na skórze widać rude tony, które po kilku minutach ciemnieją do bardzo ciemnego brązu, który nie odznacza się od moich czarnych brwi. W związku z tym ta kredka bardzo pasuje do mojego typu urody, chętnie noszę ją na co dzień.
Benefit Precisely, My Brow Pencil nr 3

Wykończenie

Kredka nie jest ani zbyt matowa, ani zbyt błyszcząca. Daje naturalne, lekko woskowe wykończenie, co bardzo mi odpowiada. Nie lubię wymalowanych brwi rzucających się z daleka w oczy.
Benefit Precisely, My Brow Pencil nr 3

Pigmentacja

W związku z tym, że omawiana kredka do brwi nie jest ani za twarda, ani zbyt miękka, nie zrobimy sobie nią wielkiej plamy ani nie będziemy się męczyć, aby uzyskać jakikolwiek efekt przyciemnienia. Kredka ma średnią pigmentację, którą można budować w zależności od potrzeb i preferencji.
Benefit Precisely, My Brow Pencil nr 3

Trwałość

Na moich brwiach makijaż uzyskany z pomocą Benefit Precisely, My Brow Pencil nr 3 utrzymuje się cały dzień. Kredka w ogóle się nie rozmazuje, dzięki czemu nie muszę się obawiać brązowych kleksów na czole. Wynika to także z jej konsystencji, która nie jest ani za twarda, ani za miękka. W rezultacie praca z Benefit Precisely, My Brow Pencil nr 3 stanowi czystą przyjemność.
Benefit Precisely, My Brow Pencil nr 3

Precyzja malowania

Omawiana kredka do brwi jest automatycznie wysuwana, co znacznie ułatwia pracę. Nie wiem jak Wy, ale ja nie znoszę ciągłego temperowania. Na dodatek podczas strugania traci się sporo produktu. Rysik kredki jest bardzo cieniutki, dzięki czemu możemy dorysować konturówką pojedyncze włoski w łuku brwiowym, co wygląda bardzo naturalnie.

Cena i dostępność

Benefit Precisely, My Brow Pencil nr 3 jest dostępna wyłącznie w perfumeriach Sephora. Zapłacimy za nią 76 zł. Nie jest to cena szczególnie wygórowana, biorąc pod uwagę wysoką jakość produktu. Designerskie opakowanie kojarzy mi się poniekąd z magiczną różdżką z japońskich bajek, które oglądałam na Polonii 1 jako mała dziewczynka:)

11 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Jest nie tylko piękne, ale też świetnie podkreśla brwi:)

   Usuń
 2. W żaden sposób nie ingeruję w wygląd swoich brwi ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie używałam tej kredki, ale u Ciebie wygląda świetnie :) Ja obecnie używam cieni i żelu do brwi. Chociaż kredki i pomady chyba lubię najbardziej :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kredki są dla mnie najwygodniejsze, z pomadami bywa różnie, trzeba już bardziej się skupić na ich aplikacji:)

   Usuń
 4. Mi kosmetyczka robi farbką strukturalną i mam efekt na 3 tygodnie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O takim zabiegu nawet nie słyszałam:) Fajnie, że od Ciebie mogłam się dowiedzieć czegoś nowego:)

   Usuń
 5. Opakowanie, rzeczywiście zachwyca. Polecam Ci również wypróbowanie kredki pod łuk brwiowy tej marki. Cudownie podnoszą łuk brwiowy i bardzo dokładnie można nią wyczyścić kredkę lub cień do brwi, gdyby poszło coś nie tak podczas malowania :)

  OdpowiedzUsuń

Pozostawiając u mnie komentarz, pozostawiasz u mnie swoje dane osobowe. Są one starannie przechowywane i nieudostępniane innym podmiotom.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...