The Brightest Stars - Anna Todd


Niedawno miałam okazję zapoznać się z pierwszym tomem cyklu After, który doczekał się nawet filmowej ekranizacji. Bardzo lubię romanse oraz powieści erotyczne, dlatego ucieszyłam się, że Znak zaczął wydawać powieści Anny Todd. Do ciepło przyjętego tomu After dołączyła właśnie książka The Brighest Stars. Czy przypadła mi do gustu tak samo jak pierwsze spotkanie z twórczością Anny Todd?

The Brightest Stars

Mówi się, że nie ma większego wabika na kobiety jak mundur. Jednak bohaterka powieści The Brightest Stars z pewnością nie zgodziłaby się z tym stwierdzeniem. Wychowała się bowiem w rodzinie zawodowego żołnierza. Ciągle przeprowadzki i życie w bazach sprawiło, że małżeństwo rodziców Kariny nie przetrwało próby czasu. Kobieta, gdy staje się dorosła, postanawia żyć na własny rachunek z dala od armii. Jednocześnie stawia sobie niezwykle istotny cel – zamierza dołożyć wszelkich starań, aby jej brat bliźniak, Austin, nie poszedł w ślady ojca.

Karina pracuje jako masażystka, swoich klientów przyjmuje nieopodal bazy wojskowej. Pewnego dnia jednym z jej klientów staje się dość milczący, młody żołnierz. Kael szybko wpada w oko Karinie. Jest nim tak zauroczona, że zapomina o obietnicy, że zawsze będzie się trzymać z dala od pracowników armii.

Uczucie, jakie rodzi się między Kariną a Kaelem zostaje wystawione na ciężką próbę. Okazuje się, że młody mężczyzna nie tylko służy w wojsku, ale też wraz z ojcem głównej bohaterki skrywa pewną tajemnicę. Czy Karina będzie w stanie to zrozumieć i mu wybaczyć?

The Brightest Stars stanowi pierwszy tom cyklu Stars. Książkę czyta się naprawdę przyjemnie i dość szybko, przy czym warto nadmienić, iż pierwszy tom opisuje początek uczucia, jakie rodzi się między głównymi bohaterami. Nie znajdziemy tutaj na każdej stronie scen erotycznych, jednak mnie to nie przeszkadza, bo czasem lubię poczytać dobrze skrojony romans skupiający się głównie na emocjach dwojga ludzi.

Jeśli szukacie ciekawej historii miłosnej, to The Brightest Stars to książka inna niż większość romansów. Nie znajdziemy tutaj sztampy, przewidywalności. Akcja rozgrywa się też w dość ciekawej scenerii. Szczerze mówiąc, nie czytałam jeszcze żadnego romansu z młodym żołnierzem. To czyni powieść Anny Todd niezwykle atrakcyjną. 6 komentarzy:

 1. Ja jeszcze nic tej autorki nie czytałam :) W planach na początek mam After :) Później możliwe, że przeczytam tą książkę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie czytałam tej autorki, jedyny romans erotyczny który zagościł u mnie w dłoniach to Grey :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy podobał Ci się Grey? Jeśli tak, to polecam 365 dni autorstwa Blanki Lipińskiej :)

   Usuń
 3. O rany, muszę koniecznie przeczytać!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gorąco Cię do tego zachęcam, książka naprawdę jest świetna :)

   Usuń

Pozostawiając u mnie komentarz, pozostawiasz u mnie swoje dane osobowe. Są one starannie przechowywane i nieudostępniane innym podmiotom.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...