After. Płomień pod moją skórą – Anna Todd


Gdy podczas kina kobiet zobaczyłam reklamę filmu After, wiedziałam, że wcześniej muszę zapoznać się z książkowym pierwowzorem. Lubię spędzać czas na lekturze powieści erotycznych, a tytuł Anny Todd od razu wzbudził we mnie zainteresowanie. Czy warto sięgnąć po After. Płomień pod moją skórą?

After. Płomień pod moją skórą

Tess to na pierwszy rzut oka grzeczna i bardzo ułożona nastolatka. Dziewczyna pilnie uczy się na studiach, by po nich dostać wymarzoną pracę w wydawnictwie. W swoim rodzinnym mieście pozostawiła ukochanego, Noah, za którym bardzo tęskni. Sytuacja jednak zmienia się, gdy Tess poznaje Hardina. To zupełne przeciwieństwo jej dotychczasowego chłopaka. Hardin jest arogancki, pewny siebie i niegrzeczny.

Tak to już, niestety, w życiu bywa, że niekoniecznie ci najgrzeczniejsi i najbardziej poukładani faceci wzbudzają zainteresowanie kobiet. Ta stara prawda znajduje odzwierciedlenie w powieści Anny Todd. Tess nie umie rozstać się z Noah. Z jednej strony zaprasza go do siebie, chłopak jedzie do niej samochodem, by później zostawić go bez słowa i odjechać jego autem do Hardina. To właśnie bad boy skradł jej serce i sprawił, że zaczęła zdradzać Noah.

Niewątpliwie Tess kieruje się swoimi emocjami, które doprowadzają ją do wrzenia. Młoda kobieta nie potrafi oprzeć się urokowi Hardina. Choć wie, że mężczyzna jest z zupełnie innej bajki niż ona, może na nią ściągnąć problemy i masę cierpienia, wdaje się z nim w płomienny romans. Tess zatraca się w miłości i pożądaniu. Hardin staje się jej całym światem.

Spotkaniom Tess i Hardin nie można odmówić żaru. Trudno się dziwić młodej kobiecie, że postanawia ulec magnetyzmowi. W końcu każda kobieta pragnie przeżyć coś tak wyjątkowego, spontanicznego i namiętnego. Między Tess a Hardinem dosłownie iskrzy. Ich seks jest nieziemski.

After. Płomień pod moją skórą to świetnie skonstruowana powieść erotyczna, w której znajdziemy wiele śmiałych scen. Po raz kolejny okazuje się, że kobiety, które na pierwszy rzut oka wydają się bardzo ułożone, skrywają w sobie mnóstwo namiętności. Musi tylko pojawić się iskra, która je rozpali. W przypadku Tess tą iskrą okazał się Hardin.

Muszę przyznać, że rozumiem Tess. Każda z nas może się niespodziewanie zakochać i stracić głowę. Nie ma nic złego w tym, że główna bohaterka postanawia wdać się w romans z Hardinem. Problem stanowi jej postawa wobec Noah. On z pewnością nie zasłużył na takie traktowanie i doprawianie mu rogów. Wystarczyłoby, aby Tess rozstała się z dotychczasowym chłopakiem. Mogłaby bez obaw ulegać urokowi Hardina, który używa całego swojego uroku, aby rozpalić ją do czerwoności.

After. Płomień pod moją skórą to powieść, która przypadła mi do gustu, dlatego nie odmówię sobie przyjemności obejrzenia filmowej ekranizacji, której premiera została zaplanowana na 12 kwietnia. A Wy wybieracie się na ten film?

x

2 komentarze:

  1. Nie słyszałam o tej powieści :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ta powieść jest dla mnie zupełną nowością, nie słyszałam o niej wcześniej 🙂

    OdpowiedzUsuń

Pozostawiając u mnie komentarz, pozostawiasz u mnie swoje dane osobowe. Są one starannie przechowywane i nieudostępniane innym podmiotom.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...