Pakt z diabłek. Forge – Meghan March

Pakt z diabłem. Forge stanowi pierwszy tom nowego cyklu, które wyszedł spod pióra Megan March. Jest to książka adresowana do osób pełnoletnich ze względu na to, iż zawiera sporo śmiałych scen erotycznych. Co tym razem przygotowała dla nas Meghan March?

Pakt z diabłek. Forge
Forge jest mężczyzną, który cieszy się sporym szacunkiem ze względu na swoją pozycję towarzyską i liczne sukcesy. Mężczyzna ten nie przywykł do przegranych. Zawsze sięgnie po to, czego zapragnie. Z nim nie da się negocjować. Gdy w jednym z kasyn spotyka swojego wroga oraz Indię, postanawia zrobić wszystko, aby zdobyć tę piękną i inteligentną kobietę. Chce w ten sposób utrzeć nosa swojemu nieprzyjacielowi, który wpatruje się w pokerzystkę jak w obrazek.

India ma nóż na gardle. Aby zdobyć 10 milionów dolarów umawia się z bogatymi mężczyznami na pokera. Zakłada kuszącą suknię, która skutecznie odwraca uwagę wielu panów od toczącej się rozgrywki. Forge jest jednak odporny na wdzięki Indii. India jest zadowolona do momentu, aż większość graczy się wycofuje. Przy stole pozostaje tylko ona, Forge i jego wróg. Sama nie ma dość pieniędzy, aby podbić stawkę. Forge proponuje jej, aby zastawiła kartę do swojego hotelowego pokoju. Niestety, India przegrywa i w związku z tym ma spędzić noc z milionerem...

India i Forge to dwa silne charaktery, które nie boją się stawiać na swoim. Główna bohaterka ma wyrazistą osobowość. Nie jest jak Ana z Greya, która bała się własnego cienia. To kobieta z krwi i kości, co bardzo mnie cieszy, bo nie lubię bohaterek typu mimoza.

Choć mogłoby się wydawać, że Pakt z diabłem. Forge to bardzo lekka powieść erotyczna, to kończy się w sposób nieprzewidziany. Autorka przygotowała dla nas prawdziwą bombę, a samą akcję okrasiła wieloma zawirowaniami. To właśnie czyni książki Meghan March tak fascynującymi. Jeśli lubicie powieści, które przypominają rollercoaster, to Pakt z diabłem. Forge jest właśnie dla was.

2 komentarze:

  1. Raczej sobie odpuszczę ;) Póki co jakoś mnie nie ciągnie do erotyki :D

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Rozumiem, mnie ostatnio też przestało ciągnąć. Mam fazę na literaturę faktu:)

      Usuń

Pozostawiając u mnie komentarz, pozostawiasz u mnie swoje dane osobowe. Są one starannie przechowywane i nieudostępniane innym podmiotom.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...