Bielenda Manuka Honey Nutri Elixir krem na dzień/noc


Jakiś czas temu moje kosmetyczne zbiory zasilił krem na dzień/noc Bielenda Manuka Honey Nutri Elixir. Jest to produkt o dość specyficznej strukturze, która nieco przypomina mi kredki świecowe. Podejrzewam, że to zasługa miodu manuka, który może być właśnie taki powlekający skórę.

Bielenda Manuka Honey Nutri Elixir krem na dzień/nocBielenda Manuka Honey Nutri Elixir krem na dzień/noc ma dosyć treściwą formułę. Choć nakładamy na twarz typową, lekko beżową emulsję, to jednak czuć, że korzystamy z czegoś bardziej zwartego. Konsystencja produktu znajduje odzwierciedlenie w jego działaniu. Bielenda Manuka Honey Nutri Elixir krem na dzień/noc świetnie radzi sobie z regeneracją nawet bardzo zniszczonej, przesuszonej skóry. Pod jego wpływem stan cery szybko ulega poprawie. Odzyskuje ona jędrność, gładkość i zdrowy blask. Krem solidnie nawilża i natłuszcza skórę.

Bielenda Manuka Honey Nutri Elixir krem na dzień/noc ze względu na specyficzną konsystencję pozostawia na twarzy taką niewidzialną powłoczkę, która przypomina kartkę, którą pomalowaliśmy kredką świecową. Jest to bardzo dziwne uczucie, które można odebrać dwojako. Na szczęście z czasem, gdy damy szansę kremowi, można się do niego przyzwyczaić. Myślę, że warto to zrobić, gdyż kosmetyk ten świetnie wywiązuje się ze swojej roli.

Ze względu na formułę kosmetyku raczej nakładałabym go na noc, chyba że macie cerę bardzo suchą lub wychodzicie z domu bez makijażu. Bielenda Manuka Honey Nutri Elixir krem na dzień/noc ma bardzo specyficzny zapach, taki miodowo-kremowy, lekko słodki. Jest on trudny do zniesienia latem, ale jesienią i zimą nie stanowi przeszkody.

Bielenda Manuka Honey Nutri Elixir krem na dzień/noc jest dostępny m.in. w Rossmannie i Hebe. Kosztuje ok. 20 zł.


5 komentarzy:

 1. Interesujący, aczkolwiek póki co kremu nie szukam ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Doskonale Cię rozumiem, bo sama mam ogromne zapasy kremów do twarzy;) A są to produkty, które zużywam bardzo powoli.

   Usuń
 2. Mi ta seria nie do końca przypadła do gustu :( głównie chodzi o zapach i konsystencję...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Te kosmetyki są dosyć woskowate, latem nie dałabym rady ich używać, a zapach średni.

   Usuń
 3. Bardzo lubię ich kosmetyki, ale tego kremu nie znam :)

  OdpowiedzUsuń

Pozostawiając u mnie komentarz, pozostawiasz u mnie swoje dane osobowe. Są one starannie przechowywane i nieudostępniane innym podmiotom.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...