Isana Young Egg White pianka do mycia twarzy


Kocham pianki do mycia twarzy za ich łagodność. Rzadko można spotkać takie, które dedykowane są cerze mieszanej. Ucieszyłam się, gdy w moje ręce wpadła Isana Young Egg White pianka do mycia twarzy. Obecność białka jaja kurzego brzmiała niezwykle obiecująco, zważywszy na fakt, iż składnik ten poleca się skórze mieszanej. Jak ów kosmetyk sprawdził się u mnie?

Isana Young Egg White pianka do mycia twarzyMycie

Isana Young Egg White pianka do mycia twarzy idzie u mnie w ruch rano po przebudzeniu oraz po wieczornym demakijażu, który wykonuję przy użyciu płynu micelarnego. Bardzo dobrze oczyszcza skórę twarzy z resztek makijażu, sebum i zanieczyszczeń, które przylgnęły do naszego lica. Po użyciu czuję, że moja skóra jest przyjemnie odświeżona, ale nie towarzyszy temu uczucie ściągnięcia. Mam wrażenie, że Isana Young Egg White pianka do mycia twarzy zmniejsza widoczność porów, czyli działa dokładnie tak, jak się tego oczekuje po białku jaja kurzego.

Piana

Jest bardzo lekka, nie traci od razu swojej konsystencji. Lubię wykonywać z jej pomocą delikatny masaż twarzy. Przynosi to naprawdę świetne rezultaty, buzię jest dokładnie oczyszczona w sposób nieagresywny.

Zapach

Przypomina mi owocową gumę balonową, jaką żułam w latach 90., gdy chodziłam do podstawówki. Muszę przyznać, że ten zapach okazał się całkiem przyjemny, ponieważ przywoływał wyłącznie miłe wspomnienia.

Nawilżenie/wysuszenie

Isana Young Egg White pianka do mycia twarzy nie wysuszyła mojej twarzy, która jest bardzo wrażliwa na działanie substancji myjących. Na wiele z nich reaguje totalnym przesuszeniem. Isana Young Egg White pianka do mycia twarzy nie nawilża skóry jakoś spektakularnie, ale też jej nie ściąga i nie sprawia, że musimy od razu nałożyć coś odżywczego.

Podrażnienie

Isana Young Egg White pianka do mycia twarzy w żaden sposób nie podrażniła mojej wrażliwej skóry twarzy. Nie odnotowałam pieczenia, zaczerwienienia czy wysypki o podłożu alergicznym. Kosmetyk okazał się dość delikatny, pomimo iż jest produktem typowo drogeryjnym.

Cena i dostępność

Kosmetyki Isana są dostępne wyłącznie w drogeriach Rossmann. Za piankę zapłacimy ok 10 zł, co nie jest wygórowaną ceną.

13 komentarzy:

 1. Kusi mnie ta seria od dawna, ale mam zbyt duże zapasy produktów do pielęgnacji twarzy ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kusiła mnie jakiś czas temu, ale koniec końców odpuściłam ją sobie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kusiła mnie ta seria, ale jakoś o niej zapomniałam 😉

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też tak czasem mam, że o czymś zapominam :)

   Usuń
 4. Zastanawiałam się czy jej nie kupić na obecnej promocji w Rossmann, ale ostatecznie skusiłam się na piankę z Soraya Plante

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam nadzieję, że soraya ci nie zaszkodzi, bo u mnie w domu nawet tatę uczula. Na pewno to kwestia kompozycji zapachowych.

   Usuń
 5. Odkryłam ją niedawno i już ją lubię.

  OdpowiedzUsuń
 6. Z tej serii znam tylko peeling :) Być może teraz skuszę się jeszcze na piankę.

  OdpowiedzUsuń

Pozostawiając u mnie komentarz, pozostawiasz u mnie swoje dane osobowe. Są one starannie przechowywane i nieudostępniane innym podmiotom.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...