Vincent Boys – Abbi Glines


Lubię powieści erotyczne, ale jeszcze nigdy nie czytałam takiej skierowanej do młodszych czytelników. Vincent Boys to książka, która zainteresowała mnie ze względu na tematykę. Jak oceniam powieść Abbi Glines i czy mam ochotę zapoznać się z drugą częścią?

Vincent Boys
Ashton jest córką pastora, która wiedzie z pozoru szczęśliwe życie u boku Sawyera, najbardziej pożądanej partii w mieście. Obydwoje uczęszczają do szkoły średniej. Niestety, związek z Sawyerem nie zaspokaja wszystkich potrzeb Ashton. Młoda dziewczyna o wiele lepiej czuje się w relacji z jego kuzynem, Beau. To właśnie on ją doskonale rozumie i akceptuje jej niedoskonałości wynikające z ciężkiego charakteru. Ashton, za sprawą swojej babci, Grany, uświadamia sobie, że Beau wzbudza w niej też pożądanie.

Gdy ukochana babcia umiera, Ashton postanawia spełnić jej ostatnią wolę i podążać za marzeniami. Odszukuje Beau i nie tylko z nim rozmawia, ale też namawia go do pieszczot swojego ciała. Jest bardzo wygłodniała i spragniona swojego wybranka. Pod nieobecność swojego chłopaka wdaje się w romans z jego kuzynem. Muszę przyznać, że naprawdę przyjemnie czytało się opisy scen erotycznych z udziałem Ashton i Beau. Były one dokładnie takie, jak lubię. Zmysłowe, rozbudzające pożądanie, a jednocześnie wolne od brutalności. Przemoc w seksie nigdy mnie nie kręciła, dlatego cieszę się, ilekroć trafię na powieść erotyczną, w której udaje się budować podniecenie bez uciekania się do BDSM, klapsów itp. Abbi Glines przepięknie opisała sceny seksu Ashton i Beau. Muszę przyznać, że są to tak plastyczne obrazy, że naprawdę w czytelniku zaczyna wzbierać pożądanie. Ma się ochotę pójść śladem głównych bohaterów powieści Vincent Boys.

Niestety, sielanka nie trwa wiecznie. Ashton przebudziła się do życia, odkryła własną seksualność, ale gdy znajdowała się u szczytu szczęścia, zjawia się jej facet. Dziewczyna nie chce konfliktu między Sawyerem a Beau, dlatego pozostaje przy swoim chłopaku, choć go nie kocha. On nie daje jej tego, czego potrzebuje. Jest dobry, ma świetny charakter, ale to Beau sprawia, że świat wiruje jej przed oczami, serce wypełnia radość, a jej bielizna staje się mokra od pulsującego pożądania. Jak potoczą się losy głównych bohaterów? Tego dowiecie się z lektury Vincent Boys.

Muszę przyznać, że książka bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Spodziewałam się czegoś mało chwytliwego, tymczasem historia Ashton i kuzynów Vincent pochłonęła mnie bez reszty. Muszę przyznać, że bardzo przemówiło do mnie przesłanie książki. Warto podążać za swoimi pragnieniami. Już nie mogę doczekać się kontynuacji powieści Vincent Boys. Ta bowiem okazała się nadzwyczaj dobra. Czytając ją, płakałam ze wzruszenia, czułam narastające podniecenie, ale też śmiałam się do rozpuku. Vincent Boys to powieść, która dostarcza całe spektrum emocji.

3 komentarze:

 1. Też nie lubię brutalności i przemocy w erotyce, chętnie kiedyś przeczytam :) Wszystkiego dobrego w Nowym Roku :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Coś czuję że ta książka pochłonęła by mnie na maksa.

  Życzę Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku.

  OdpowiedzUsuń
 3. Myślę, że ta książka byłaby dla mnie idealna ! :D Muszę po nią sięgnąć.

  OdpowiedzUsuń

Pozostawiając u mnie komentarz, pozostawiasz u mnie swoje dane osobowe. Są one starannie przechowywane i nieudostępniane innym podmiotom.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...