Isana pianka pod prysznic Lemon Taste


Pianka pod prysznic początkowo wydawała mi się nie do końca higienicznym rozwiązaniem. Bałam się, że po jej użyciu nie pozbędę się zapachu potu i nie usunę wszystkich zanieczyszczeń. Tymczasem Isana pianka pod prysznic Lemon Taste stanęła na wysokości zadania.

isana pianka pod prysznic lemon taste
Isana pianka pod prysznic Lemon Taste. Mycie

Pianka pod prysznic może wygląda niepozornie, ale naprawdę świetnie usuwa zanieczyszczenia i nieprzyjemne zapachy. Po jej użyciu towarzyszy mi długotrwałe uczucie świeżości. Kosmetyk zawiera wszystkie substancje powierzchniowo czynne, które skutecznie oczyszczają ciało. Isana pianka pod prysznic Lemon Taste doskonale sprawdza się w swojej roli i mogę polecić ją z czystym sumieniem.

Zapach

Nie jestem wielką miłośniczką cytrusów, ale Isana pianka pod prysznic Lemon Taste pachnie naprawdę przyjemnie. Mam wrażenie, że obcuję z sernikiem. Jeśli kiedyś piekłyście to ciasto, to z pewnością znacie przyprawę Kamis, która pachnie cytrynowo-waniliowo. Taką właśnie woń roztacza wyżej wspomniany kosmetyk. Zapach nie jest mdlący pomimo obecności wanilii. Ale nie jest też specjalnie kwaskowaty, jak można by przypuszczać, biorąc pod uwagę, że zawiera akordy cytryny.
isana pianka pod prysznic lemon taste


Nawilżenie/wysuszenie

Isana pianka pod prysznic Lemon Taste ma korzystny wpływ na moją skórę. Za jej sprawą zapomniałam o suchych łuskach na łokciach. Teraz widzę, że źródło problemów stanowiły zbyt agresywne detergenty zawarte w żelach pod prysznic:)
isana pianka pod prysznic lemon taste


Cena i dostępność

Pianki pod prysznic Isana są dostępne wyłącznie w drogeriach Rossmann, gdzie kosztuje dosłownie kilka złotych. Cena jest stosunkowo niska, a jakość naprawdę wysoka. Ja uwielbiam te kosmetyki, gdyż doskonale oczyszczają skórę, roztaczając jednocześnie niezwykle przyjemną woń.

2 komentarze:

Pozostawiając u mnie komentarz, pozostawiasz u mnie swoje dane osobowe. Są one starannie przechowywane i nieudostępniane innym podmiotom.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...