Avon Mark Epic Lip pomadka Luv U


Szminki, bielizna i sukienki to moje trzy największe słabości. Nie potrafię oprzeć się ich urokowi. Są takie kobiece i sprawiają mi mnóstwo przyjemności. Do tej pory sięgałam głównie po maty i satyny. Rzadko decydowałam się na coś innego. Avon Mark Epic Lip pomadka Luv U wymyka się dobrze znanym schematom. To neonowy, nieco metaliczny róż. Czy go polubiłam?

avon mark epic lip luv u
Kolor

Uwielbiam żywe odcienie pomadek. Mam jasną cerę i ciemne włosy, dlatego w nudziakach wyglądam kiepsko. Nie lubię ich używać. Avon Mark Epic Lip pomadka Luv U to ostry, neonowy róż o metalicznym wykończeniu, który rzuca się w oczy. Bardzo ładnie ożywia twarz. Blondynki powinny z nim uważać, zwłaszcza jeśli mają ciepły odcień włosów. Natomiast brunetki mogą pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa;)

avon mark epic  lip szminka luv u


Avon Mark Epic Lip pomadka Luv U. Wykończenie

To moja pierwsza szminka z metalicznym połyskiem. Dość długo zwlekałam, zanim pomalowałam nią usta. Bałam się, że w czymś takim na wargach nie będę potrafiła wyjść z domu. Moje obawy okazały się bezpodstawne. Avon Mark Epic Lip pomadka Luv U pozostawia metaliczny połysk, ale nie wygląda to źle i bez obaw wychodzę w niej z domu.

avon epic lip szminka luv u

Trwałość

Pomadka nie jest matowa, toteż nie mamy co liczyć na wielogodzinną trwałość. Avon Mark Epic Lip szminka Luv U trzyma się na ustach kilka godzin. Stopniowo ściera się podczas jedzenia i picia. Na szczęście odbywa się to dość równomiernie i nie grozi nam efekt konturówki.

avon mark epic lip szminka luv u

Pigmentacja

Jeśli cenicie sobie pomadki o wysokiej koncentracji pigmentu, to trafiłyście pod właściwy adres. Avon Mark Epic Lip szminka Luv U pokrywa usta wyraźną warstwą koloru już po jednym pociągnięciu.
avon mark epic lip pomadka luv u


Nawilżenie/wysuszenie

Omawiana szminka Mark Epic Lip wykazuje lekkie działanie nawilżające. Nie zastąpi balsamu ochronnego Alterra, ale w ciągu dnia nosi się ją niezwykle komfortowo.

avon epic lip luv u

Dostępność

Pomadki Mark Epic Lip można zamówić na stronie Avon, u konsultantki oraz zakupić w sklepach stacjonarnych marki, np. w Złotych Tarasach.

avon mark epic lip luv u szminka

3 komentarze:

Pozostawiając u mnie komentarz, pozostawiasz u mnie swoje dane osobowe. Są one starannie przechowywane i nieudostępniane innym podmiotom.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...