Wierzbicki & Schmidt odżywczo-regenerująca odżywka do włosów

Moje włosy lubią gęste, emolientowe odżywki. Zużywam je w ilościach hurtowych, dlatego zawsze cieszę się, gdy w moje ręce wpadnie jakiś nowy kosmetyk. Wierzbicki i Schmidt to duet stylistów fryzur znany z programu telewizyjnego. Ja wprawdzie nie znam owego show, ale moje koleżanki oglądały i bardzo sobie chwalą profesjonalizm obydwu panów. Wierzbicki & Schmidt odżywczo-regenerująca odżywka do włosów wpadła w moje ręce w sierpniu. Miałam okazję zużyć całe opakowanie wyżej wspomnianego specyfiku, dlatego dziś przychodzę do Was z jego recenzją.

wierzbicki i schmidt odżywczo regenerująca odżywka do włosów z paczulą

Nawilżenie

Moje włosy są wysokoporowate, dlatego też potrzebują solidnej porcji nawilżenia. Pod tym względem odżywka do włosów Wierzbicki & Schmidt z paczulą wonną spisuje się rewelacyjnie. Po jej użyciu pukle są wyraźnie odżywione. Zauważyłam, że regularne stosowanie wpłynęło pozytywnie na kondycję moich włosów. Ze względu na treściwą, nawilżającą formułę polecam ten kosmetyk właścicielkom wysokoporowatych kosmyków. Cienkim włosom może zafundować spektakularny oklap.

Wierzbicki & Schmidt odżywczo-regenerująca odżywka do włosów. Zmiękczenie

Wierzbicki & Schmidt odżywczo-regenerująca odżywka do włosów zawiera sporą porcję substancji o działaniu kondycjonującym, dlatego też pukle stają się miękkie w dotyku. Korzystny efekt jest widoczny nawet po powrocie z basenu, gdy kosmyki ulegają wysuszeniu przez chlor.

Wierzbicki i Schmidt odżywka do włosów z paczulą


Gładkość

Moje pukle notorycznie potrzebują środków domykających łuski. Wprawdzie Wierzbicki & Schmidt odżywczo-regenerująca odżywka do włosów wygładza kosmyki, ale nie jest to efekt wow. Nie pogniewałabym się, gdyby działanie wygładzające było nieco silniejsze. Pod tym względem ciut lepiej wypadają maski do włosów Loton Provit.

Rozczesywanie

Wierzbicki & Schmidt odżywczo-regenerująca odżywka do włosów ułatwia rozczesywanie pukli, gdyż zapobiega powstawaniu kołtunów. Dzięki regularnemu stosowaniu kosmetyku unikam niepotrzebnego szarpania.

wierzbicki i schmidt odżywka do włosów


Konsystencja

Emulsja charakteryzuje się średnio gęstą formułą, znam bardziej treściwe kosmetyki do pielęgnacji włosów – chociażby Sarynę Key, ale taka konsystencja jest obecnie najbardziej adekwatna do potrzeb moich kosmyków. Odżywka Wierzbicki & Schmidt nie przetłuszcza włosów ani nie powoduje ich oklapu.

Zapach

Wierzbicki & Schmidt odżywczo-regenerująca odżywka do włosów charakteryzuje się nieziemską wonią. Uwielbiam zmysłowy zapach paczuli i tutaj otrzymałam ją w pełnym wydaniu. Woń ta jest dość wyrazista i utrzymuje się jeszcze przez kilka godzin po myciu głowy.

Wydajność

U mnie Wierzbicki & Schmidt odżywczo-regenerująca odżywka do włosów wystarczyła na miesiąc regularnego stosowania. Mam długie pukle, dlatego też omawiany kosmetyk postrzegam jako wydajny. Odżywka jest dość treściwa, dlatego też nie muszę nakładać jej w hurtowych ilościach, by uzyskać satysfakcjonujący efekt.

Cena i dostępność

Za odżywkę do włosów Wierzbicki & Schmidt zapłacimy normalnie ok. 27-29 zł, jednak Rossmann często urządza na nią promocję. Wówczas możemy ją nabyć za jedyne 19,99 zł.

3 komentarze:

  1. chętnie poznałabym kosmetyki Wierzbicki & Schmidt , nie miałam jeszcze z nimi do czynienia. a oglądam program tych Panów

    OdpowiedzUsuń
  2. Strasznie jestem jej ciekawa. Nie znam kosmetyków z tej firmy.

    OdpowiedzUsuń
  3. Wielbię ten produkt ponad wszystkie inne! Przede wszystkim oczarował mnie ten jego fantastyczny zapach, ale i działanie okazało się na tyle satysfakcjonujące, że mam już kolejne opakowanie <3.

    OdpowiedzUsuń

Pozostawiając u mnie komentarz, pozostawiasz u mnie swoje dane osobowe. Są one starannie przechowywane i nieudostępniane innym podmiotom.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...