Jak mężczyzna może rozkochać w sobie kobietę?

Zarówno kobiety, jak i mężczyźni, gdy trafią na wyjątkową osobę, pragną wywrzeć na niej jak najlepsze wrażenie. Robią to mniej lub bardziej udolnie. Na temat uwodzenia powstało wiele poradników, artykułów i kursów. Choć każda z nas jest inna i działają na nią różne czynniki, można wyodrębnić kilka zachowań, które robią szczególne wrażenie na płci pięknej. Jak mężczyzna może rozkochać w sobie kobietę?

Źródło: Pixabay.com
Przytulenie jako przełamanie lodów i nie tylko

Mężczyzna, który zaprasza nas na pierwszą randkę i wita nas, przytulając, nie tylko przełamuje pierwsze lody, ale automatycznie rozluźnia atmosferę. W jego towarzystwie czujemy się swobodnie i komfortowo. Kobiety lubią być przytulane, zatem jeśli facetowi zależy na czymś więcej niż erotycznej przygodzie, powinien robić to jak najczęściej. W ten sposób można rozkochać w sobie kobietę i sprawić, że nabierze ona do mężczyzny wyłącznie ciepłych uczuć. Przytulanie ma w sobie coś intymnego, a zarazem nikogo nie gorszy, dlatego warto je uskuteczniać podczas spaceru, wypadu do pubu, wspólnych zakupów. Kobiety często przytulane przez faceta, czują się przy nim bezpieczne i szczęśliwe.

Uśmiech i poczucie humoru

Lubimy facetów z poczuciem humoru. Nie chodzi o to, że na partnerów wybieramy nadwornych błaznów i komików. Bardziej chodzi nam o to, aby mężczyzna potrafił obrócić pewne sytuacje w żart i potrafił nas rozśmieszyć, gdy nasz nastrój jest nieco gorszy. Poza tym uśmiechnięty facet wygląda przyjaźnie, wzbudza zaufanie i jest mega seksowny.

Jak mężczyzna może rozkochać w sobie kobietę? Rozmowa

Kobiety często skarżą się, że mężczyźni w ogóle nie potrafią rozmawiać. W związku z tym facet, który potrafi opowiadać o ważnych wydarzeniach ze swojego życia, o tym, co ostatnio oglądał, czytał i na dodatek cierpliwie słuchać kobiety, jawi się jako prawdziwy skarb, w którym można się tylko zakochać. Panie lubią, gdy mężczyzna czasem zaznacza: a wspominałaś mi o tym, że chodzisz na salsę, no i jak było ostatnio? Dzięki temu wiemy, że on uważnie nas słucha.

Romantyczna atmosfera

Mężczyzna, który chce rozkochać w sobie kobietę, powinien zadbać o romantyczną atmosferę. Na pierwsze randki najlepiej pójść na spacer. Wspólne przebywanie w parku stwarza wiele romantycznych sytuacji, poza tym w takich miejscach możemy swobodnie porozmawiać. Nawet jeśli wracacie z pubu, można zadbać o to, aby było miło. Mężczyzna może objąć kobietę w pasie i powiedzieć jej jakiś szczery komplement.

Ewolucja dotyku

Kobiety nie lubią nachalnych facetów, którzy od razu chcieliby chwycić je za tyłek, wepchać rękę pod bluzkę etc. Facet, który na początku ogranicza się do przytulenia, w miarę rozwoju znajomości trzyma za rękę, obejmuje w pasie, całuje w usta, wypada zdecydowanie lepiej w oczach pań. Każda kobieta chce się czuć nie tylko pożądana, ale też szanowana. Jeśli mężczyzna początkowo nie posuwa spraw zanadto do przodu i dopiero po dłuższej znajomości pozwala sobie na trzymanie kobiety za tyłek, jednocześnie staje się bardziej atrakcyjny.

Traktowanie kobiety jak damy

Otwieranie przed nią drzwi, puszczanie przodem, pytanie o zdanie – o to, co woli – wszystko to może wydawać się staroświeckie, ale silnie działa na kobiety. Panie lubią mężczyzn, którzy traktują je z szacunkiem i pamiętają o dobrych manierach, które we współczesnym świecie powoli się zacierają.

Inteligencja i czytanie książek

Kobiety można rozkochać, pokazując im, że jest się inteligentnym, oczytanym facetem. Panie wiedzą wówczas, że nie zabraknie im tematów do rozmów. Poza tym każda z nas lubi przebywać w towarzystwie inteligentnych ludzi.

Własna pasja

Mężczyzna nie powinien ukrywać przed kobietą swojej pasji, ponieważ facet z własnym hobby jest niezwykle seksowny. Nieważne, czy ma hopla na punkcie motoryzacji, militariów czy jakiejś serii książek, ważne, że czymś się interesuje.

Brak presji

To, jak reaguje facet, gdy kobieta w danej chwili nie ma ochoty na seks, wiele mówi na jego temat. Mężczyzna, który przechodzi nad tym do porządku dziennego, wciąż przytula kobietę i mówi jej miłe rzeczy, może naprawdę sporo zapunktować. W ten oto sposób pokazuje, że liczy się ze zdaniem kobiety i nie zamierza jej do niczego zmuszać.

Opiekuńczość i troska

Mężczyzna, który zawsze przyjeżdża po kobietę i ją odwozi, dba o to, aby nie było jej zimno, pyta, czy się wyspała, okazuje jej swoją troskę. A każda kobieta marzy o opiekuńczym facecie, który zawsze będzie o nią dbał.

Delikatność

Kobiety cenią sobie delikatnych mężczyzn, którzy w subtelny sposób dają im znać, że mają ochotę na seks. Wiadomości takie jak: śniłaś mi się dzisiaj w nocy, lubię twój zapach, mam ochotę cię przytulić/pocałować etc., działają na kobiecą wyobraźnię i rozbudzają w nas pożądanie. Gdy już spotykamy się z mężczyzną, to marzymy o to, że będzie delikatny, zacznie od przytulania, gładzenia naszego ciała, pocałunków, a dopiero później przejdzie do rozbierania nas, gry wstępnej i samego finału. A po wszystkim nas przytuli. Tak właśnie zachowuje się idealny kochanek. Nie chodzi tutaj o znajomość tysiąca pozycji, ale znajomość kobiecych potrzeb. Bliskość i czułość są dla nas dużo ważniejsze od samej pozycji.

Komplementy

Chcesz rozkochać w sobie kobietę? Mów jej często komplementy, ale pamiętaj, żeby były szczere i przemyślane. W przeciwnym wypadku ona szybko wyczuje ściemę i osiągniesz efekt odwrotny do zamierzonego. Każdy komplement jest miły, ale najbardziej lubimy, gdy mężczyzna po wspólnej nocy mówi nam, że dla niego jesteśmy piękne. Chcemy czuć się dla niego atrakcyjne i pociągające. Lubimy, gdy facet utwierdza nas w tym przekonaniu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pozostawiając u mnie komentarz, pozostawiasz u mnie swoje dane osobowe. Są one starannie przechowywane i nieudostępniane innym podmiotom.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...