Bourjois 1 Seconde lakier do paznokci nr 59 Fuchsanista

Muszę przyznać, że choć od pewnego czasu hybrydy cieszą się niesłabnącą popularnością, osobiście preferuję tradycyjne lakiery do paznokci. Można je zawsze łatwo zmyć i pomalować płytkę na taki odcień, aby pasował do sukienki, którą zakładamy na wieczór:) Lubię różnorodność, cenię sobie możliwość wyboru, dlatego też mam sporo lakierów do paznokci i kilkanaście flakoników perfum. Ostatnio do mojej kolekcji dołączył Bourjois 1 Seconde lakier do paznokci nr 59 Fuchsanista. Czy przypadł mi do gustu?

bourjois 1 seconde lakier do paznokci fuchsanista

Kolor

Bourjois 1 Seconde lakier do paznokci nr 59 to piękna fuksja, która często gości na moich paznokciach. Bardzo dobrze czuję się w takich wyrazistych odcieniach, które pozytywnie nastrajają mnie do życia. Co ciekawe, fuksja na moich paznokciach gości nie tylko wiosną i latem, ale też jesienią i zimą. Wyznaję bowiem zasadę, iż zawsze robię to, co zechcę i nie ograniczam się porami roku. Jeśli mam ochotę na fuksję, to pomaluję nią paznokcie chociażby na Sylwestra.

Wykończenie

Bourjois 1 Seconde lakier do paznokci nr 59 Fuchsanista charakteryzuje się żelowym wykończeniem. Muszę przyznać, że preferuję emalie wolne od drobinek. Niemniej ten połysk, który mają w sobie żelki, naprawdę do mnie przemawia. Nic dziwnego, że lakiery Bourjois, które wpadły w moje ręce, z miejsca polubiłam. Posiadana przeze mnie fuksja wspaniale lśni, ale nie wygląda tandetnie. Można w niej wyjść do pracy czy na spotkanie z przyjaciółką.

Krycie

Bourjois 1 Seconde lakier do paznokci nr 59 Fuchsanista wygląda bardzo dobrze już przy nałożeniu pierwszej warstwy. Zauważyłam jednak, że manicure jest trwalszy, gdy zaaplikuję dwie cieńsze warstwy. Niemniej już jedna zapewnia 100-procentowe krycie i jeśli gdzieś się spieszysz, możesz na niej poprzestać.

Bourjois 1 Seconde lakier do paznokci nr 59 Fuchsanista - trwałość

Na moich paznokciach manicure wykonany za pomocą lakieru do paznokci Bourjois 1 Seconde nr 59 Fuchsanista utrzymuje się ok. 5 dni, później zaczyna ścierać się na końcówkach. Niemniej wynik ten uważam za satysfakcjonujący i z pewnością dokupię jeszcze kilka odcieni. Aktualnie mam na stanie błękit, fuksję i pastelowy róż z drobinkami. Ten ostatni najmniej mi odpowiada. Brakuje mi natomiast klasycznej czerwieni, po którą z pewnością przejdę się kiedyś do drogerii.

Pędzelek

Uwielbiam szerokie pędzelki, ponieważ pozwalają szybko i sprawnie pomalować wszystkie paznokcie. Bourjois 1 Seconde lakier do paznokci nr 59 został wyposażony właśnie w takowy aplikator, co bardzo mnie cieszy.

Zmywanie

Nie odnotowałam żadnych trudności związanych z usuwaniem emalii. Nieważne, czy sięgam po zmywacz z acetonem czy wolny od tej substancji, lakier schodzi już po przyłożeniu wacika nasączonego rozpuszczalnikiem.

Cena i dostępność

Lakiery do paznokci Bourjois 1 Seconde są dostępne w Hebe, Rossmannie i Superpharmie w cenie rzędu 32 zł.

4 komentarze:

  1. Lubię takie kolory, zwłaszcza na tę porę roku :-)

    OdpowiedzUsuń
  2. bardzo długo miałam właśnie ten kolor lakieru, służył mi długo, zużyłam prawie do końca co jest sukcesem, bardzo lubię ten pędzelek

    OdpowiedzUsuń
  3. Szkoda, że nie pokazałaś go chociażby na wzorniku. Po opakowaniu wydaje się być ładny :)

    OdpowiedzUsuń

Pozostawiając u mnie komentarz, pozostawiasz u mnie swoje dane osobowe. Są one starannie przechowywane i nieudostępniane innym podmiotom.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...