Affect Cosmetics Twist-Up Colour Lipstick Matt&Care Magenta


Uwielbiam szminki, ale ostatnio typowe maty zaczęły mi okrutnie wysuszać wargi, przez co zaczęłam szukać dla nich godnych zamienników. Wybór padł na Affect Cosmetics Twist-Up Colour Lipstick Matt&Care Magenta, ponieważ pomadka sprawiała wrażenie kremowej i nawilżającej. Czy tak też jest w rzeczywistości?
Affect Cosmetics Twist-Up Colour Lipstick Matt&Care MagentaKolor

Affect Cosmetics Twist-Up Colour Lipstick Matt&Care Magenta ma piękny, soczysty odcień fuksji, który optycznie wybiela zęby ze względu na chłodne tony. Idealnie współgra z moim zimowym typem urody. Wspaniale ożywia bladą twarz, którą otaczają czarne włosy. Takiego koloru brakowało w mojej kosmetyczce, a jest ona wypchana po brzegi;) Muszę przyznać, że ta szminka robi cały make up.

Affect Cosmetics Twist-Up Colour Lipstick Matt&Care Magenta


Wykończenie

Affect Cosmetics Twist-Up Colour Lipstick Matt&Care Magenta ma niezwykle przyjemną, kremową, połyskującą formułę. Na ustach cudownie lśni, optycznie powiększając usta. Nie przypomina mi matu, raczej pomadkę o błyszczykowym wykończeniu.
Affect Cosmetics Twist-Up Colour Lipstick Matt&Care Magenta


Pigmentacja

Affect Cosmetics Twist-Up Colour Lipstick Matt&Care Magenta może się poszczycić wysoką koncentracją pigmentu. Ja bardzo lubię tego typu szminki, które dają wyrazisty odcień już przy pierwszym pociągnięciu.

Affect Cosmetics Twist-Up Colour Lipstick Matt&Care Magenta


Trwałość

Na moich ustach Affect Cosmetics Twist-Up Colour Lipstick Matt&Care Magenta utrzymuje się nawet 8 godzin. Podczas jedzenia i picia stopniowo znika z warg, ponieważ jest lekka i kremowa. Po posiłku niewątpliwie trzeba poprawić makijaż ust. Ale gdy idziemy na długi spacer i tylko rozmawiamy, to spokojnie przetrwa na wargach do samego końca.

Affect Cosmetics Twist-Up Colour Lipstick Matt&Care Magenta


Nawilżenie

Jeszcze nigdy nie miałam tak cudownie nawilżającej pomadki. Ona działa jak balsam ochronny. To kosmetyk, który znakomicie łączy w sobie walory pielęgnacyjne z upiększającymi. To moja ulubiona szminka, z której korzystam obecnie codziennie. Muszę sobie sprawić inne odcienie, bo nawilżenie jest fenomenalne. To szminka idealna na zimę.

Zapach

Kremowa, połyskująca, nieco błyszczykowa. Pomadka gładko sunie po ustach pachnie arbuzowo jak szminka Eveline Hydro Care, której używałam na studiach. Zapach jest dość intensywny, utrzymuje się przez kilka godzin. Początkowo bardzo mnie drażnił, ale już się do niego przyzwyczaiłam.

Konsystencja

Kremowa, połyskująca, nieco błyszczykowa. Pomadka gładko sunie po ustach, rozprowadza się niczym masełko. Nie podkreśla bruzd oraz suchych skórek. To najlepsza szminka ever.

Cena i dostępność

Affect Cosmetics Twist-Up Colour Lipstick Matt&Care Magenta kosztuje 35 zł. Jest dostępna w drogeriach online oraz stacjonarnie w Kontigo. Na pewno przejdę się tam i przyjrzę innym odcieniom.

9 komentarzy:

Pozostawiając u mnie komentarz, pozostawiasz u mnie swoje dane osobowe. Są one starannie przechowywane i nieudostępniane innym podmiotom.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...