Avon Celebrate for her woda perfumowana oraz Avon Celebrate for him woda toaletowa


Kocham perfumy, mam zawsze kilka, a nawet kilkanaście flakoników, by dobrać zapach do swojego nastroju. Każdego dnia lubię otulać się innym zapachem. Od perfum wymagam trwałości, wielowymiarowego efektu oraz lekkiego, kwiatowego zapachu. Czy Avon Celebrate for her spełniła pokładane w niej nadzieje? Jak wypadł zapach dla mężczyzn Avon Celebrate for him?

Avon Celebrate for her woda perfumowana

Avon Celebrate for her woda perfumowana

To najładniejszy zapach Avon, z jakim miałam do czynienia od czasów Avon Absynthe by Christian Lacroix. Te perfumy pachną równie szlachetnie jak wysokopółkowe zapachy. Nie wyczuwam tutaj żadnej taniej, tandetnej nuty, na którą dość często natykam się w przypadku tańszych perfum. Avon Celebrate for her to piękny, świeży i kwiatowy zapach. Nie jest uciążliwy nawet podczas obecnych upałów, które sprawiają, że odrzuciło mnie od niektórych produktów spożywczych. Na początku wyczuwam połączenie bzu i konwalii, z czasem do głosu dochodzą nuty charakterystyczne dla fiołków, następnie wyczuwam białe kwiaty. Zapach jest wielowymiarowy, rozwija się w ciągu dnia, co czyni go niezwykle intrygującym. Mam wrażenie, że za każdym razem pachnie na mnie nieco inaczej, ale równie szlachetnie, lekko i kwiatowo. Przypomina mi nieco klasyczną wodę toaletową Chloe ze względu na obecność białych kwiatów, ale jest to jednak zapach zupełnie inny, bo w Chloe zupełnie nie wyczuwam bzu, konwalii czy fiołków. Jednak jest to kompozycja tego pokroju, pachnie luksusowo i drogo. Avon Celebrate for her utrzymuje się na mojej skórze przez cały dzień. Jest to zapach trwały, ale nienarzucający się w ciągu dnia. Buteleczka jest przepiękna, prostopadłościenna z namalowanymi kwiatami, przez umiejętne wykorzystanie białej farby sprawia wrażenie oszronionej. Wygląda bardzo prestiżowo. Zapach pojawił się na rynku 15 lat temu, ale ja spotykam się z nim po raz pierwszy. Na pewno będę do niego powracać, bo odkąd go mam, używam go codziennie. Naprawdę już dawno żadne perfumy mi tak nie podpasowały. Dwa lata temu pokochałam wodę perfumowaną Tommy`s Girl od Tommy`ego Hilfigera. To jest moja pierwsza miłość od tamtej pory.

Avon Celebrate for her woda perfumowana

Avon Celebrate for her woda perfumowana

Avon Celebrate for him woda toaletowa

Męski zapach już nie budzi we mnie takiego zachwytu jak Celebrate dla kobiet. Niemniej to dobra kompozycja. Pachnie dość specyficznie. Mam wrażenie, że obcuję z mieszanką whisky, kwiatów, drzewa sandałowego i piżma. Zapach jest wyrazisty, nieco cięższy, aczkolwiek nie należy do przytłaczających. Można go nosić latem. Rozwija się w ciągu dnia, nie jest nudny. Utrzymuje się na skórze przez cały dzień. Woda toaletowa Avon Celebrate for him powędrowała do mojego taty, który jest oczarowany tą kompozycją. Używa jej codziennie. Twierdzi, że to bardzo męski, wyrazisty zapach. Mnie osobiście bardziej przekonuje do siebie Avon Attraction Sensation for him. Jest dużo lżejszy, świeży, męski i otulający. Niemniej do mojego taty Avon Celebrate for him pasuje, jest to zapach, który poleciłabym starszym mężczyznom. Do młodszych adresowałabym natomiast Avon Attraction Sensation for him.

Avon Celebrate for him woda toaletowa

Avon Celebrate for him woda toaletowa8 komentarzy:

 1. bardzo lubię klasyczny wariant tych perfum, który od wielu lat jest już na rynku

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Muszę sie z nim zapoznac. To czysty, kwiatowy zapach?

   Usuń
 2. Odpowiedzi
  1. Wszystko mozna jeszcze nadrobic. Ta limitka wciaz jest dostępna :)

   Usuń
 3. Lubię wody perfumowane od Avon, tej jestem naprawdę ciekawa:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie nie wszystkie odpowiadaja, bo jednak większość jest za słodka :)

   Usuń
 4. Flakon robi wrażenie :) Jednak sam zapach niezbyt utrafia w mój gust :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rozumiem, ja jestem nim zachwycona, gdyż kocham świeże, kwiatowe kompozycje :)

   Usuń

Pozostawiając u mnie komentarz, pozostawiasz u mnie swoje dane osobowe. Są one starannie przechowywane i nieudostępniane innym podmiotom.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...