AA Hydro Sorbet nawilżający żel do mycia twarzy


Oczyszczanie twarzy to niezwykle istotny krok w codziennej pielęgnacji. Mam cerę mieszaną, dlatego też żel do mycia twarzy nie może być ani zbyt agresywny i wysuszający, ani zbyt delikatnie oczyszczających. Produkt ten musi dokłanie usuwać sebum i zanieczyszczenia, nie fundując mi przy tym Sahary na policzkach. Jak sprawdził się AA Hydro Sorbet nawilżający żel do mycia twarzy?

AA Hydro Sorbet nawilżający żel do mycia twarzyMycie

AA Hydro Sorbet nawilżający żel do mycia twarzy nie jest kosmetykiem mocno pieniącym się i bardzo mnie to cieszy, bo z reguły takie produkty wysuszają skórę na wiór. Troszkę się pieni, ale to całkowicie wystarczy, by pozbyć się zanieczyszczeń zalegających na twarzy. Po użyciu omawianego kosmetyku czuję, że moja buzia jest solidnie oczyszczona, ale nie towarzyszy temu uczucie ściągnięcia. Po myciu twarzy twarz nie błyszczy się nadmiernie, ale nie jest to też płaski mat. To dobry produkt zarówno do mycia twarzy o poranku, jak i wieczorem, gdy trzeba domyć resztki podkładu mineralnego. Z obydwoma zadaniami AA Hydro Sorbet nawilżający żel do mycia twarzy radzi sobie śpiewająco.

Nawilżenie

AA Hydro Sorbet nawilżający żel do mycia twarzy nie wysusza skóry, pozostawia ją gładką i miękką w dotyku. Lubię ten stan, ponieważ widzę, że omawiany kosmetyk służy mojej buzi. Po myciu twarzy nie czuję potrzeby jej natychmiastowego nawilżenia, jak to zdarzało się w przypadku innych produktów do oczyszczania.

Wpływ na niedoskonałości

AA Hydro Sorbet nawilżający żel do mycia twarzy nie spowodował wysypu pryszczy na mojej buzi, a zawsze się tego mocno obawiam, ponieważ mam cerę mieszaną z tendencją do zapychania. Jednak żele do mycia twarzy AA jeszcze nigdy nie wyrządziły mi krzywdy. Mogę Wam szczerze polecić te produkty.

Podrażnienie

AA Hydro Sorbet nawilżający żel do mycia twarzy nie spowodował podrażnienia, wysuszenia ani pieczenia. Mam delikatną skórę, która często reaguje alergicznie, ale produkty AA służą jej, odkąd pamiętam.

Zapach

AA Hydro Sorbet nawilżający żel do mycia twarzy pachnie świeżo i niezwykle przyjemnie, ja wyczuwam tutaj soczystego ogórka. Uwielbiam tego typu wonie, są idealne nawet na największe upały.

Wydajność

AA Hydro Sorbet nawilżający żel do mycia twarzy stosuję od miesiąca, w tym czasie zużyłam 1/3 opakowania produktu. Kosmetyk charakteryzuje się zatem całkiem niezłą wydajnością.

Cena i dostępność

Kosmetyki AA są dostępne w drogeriach Hebe, Rossmann, Astor i Superpharm. Za żel zapłacimy od 14 do 18 zł w zależności od sklepu. Nie jest to wygórowana cena.


9 komentarzy:

 1. Miałam okazję testować ten żel i dobrze mi się sprawdził :)
  Pozdrawiam,
  Aleksandra

  OdpowiedzUsuń
 2. Koniecznie muszę sprawdzić:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Najważniejsze że Tobie służą te kosmetyki, mi nie jest po drodze z nimi ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. A właśnie szukam dla siebie dobrego (idealnego) żelu i bardzo mnie zachęciłaś! Moja skóra ma podobne potrzeby, jak Twoja. Bardzo dobrze napisana recenzja!

  OdpowiedzUsuń
 5. Skoro mówisz, że Ci się sprawdził, a ja też mam mieszaną skłonną do zapychania :)

  OdpowiedzUsuń
 6. ooo..sorbet wydaje się być całkiem fajny. Będę miała go na uwadze, gdy będę potrzeboiwała czegoś do mycia twarzy.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja już dawno nic tej marki nie miałam :)

  OdpowiedzUsuń
 8. NIe znam go ale chętnie kiedyś przetestuję ;)

  OdpowiedzUsuń

Pozostawiając u mnie komentarz, pozostawiasz u mnie swoje dane osobowe. Są one starannie przechowywane i nieudostępniane innym podmiotom.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...