Pomadka Paese Mattologie Oh Pink


Matowe szminki to moje ulubione kosmetyki do makijażu. Mój make up może być bardzo minimalistyczny, ale nie ma mowy, aby zabrakło w nim pomadki w wyrazistym odcieniu. Jak sprawdziła się szminka Paese Mattologie Oh Pink? Czy zdążyłam się z nią polubić?

Pomadka Paese Mattologie Oh PinkKolor

Pomadka Paese Mattologie Oh Pink zachwyciła mnie swoim odcieniem. To żywy, stosunkowo jaskrawy róż z kapką koralu, dzięki czemu nie wpada w fuksję. Teoretycznie takie kolory pasują blondynkom, ale ja uważam, że to też idealny odcień dla brunetek o jasnej karnacji. Ja czuję się w nich wyśmienicie. O takim dziewczęcym, słodkim różu marzyłam od dawna, ale nie umiałam go namierzyć. Teraz, gdy jest w moich rękach, zamierzam często po niego sięgać.

Pomadka Paese Mattologie Oh Pink

Wykończenie

Szminka Paese Mattologie Oh Pink moim zdaniem jest matowa tylko z nazwy. Dla mnie to typowa satyna, która delikatnie odbija światło. Pomadka ma kremową, lekko nawilżającą formułę i nie zastyga na wargach do matu. Bardzo przypomina mi szminki Paese z serii arganowej. Zasadniczo nie widzę w nich jakiejś znaczącej zmiany poza brakiem zapachu, seria arganowa była dość mocno perfumowana.

Pomadka Paese Mattologie Oh Pink

Pigmentacja

Pomadka Paese Mattologie Oh Pink wyróżnia się wysoką koncentracją pigmentu. Jednak nie jest to tak napigmentowana szminka jak matowe pomadki w płynie Bell, które są gęste niczym pasta. Tutaj efekt można budować, delikatnie obrysowując usta. To rozwiązanie dla osób, które boją się mocnego koloru na wargach.

Pomadka Paese Mattologie Oh Pink


Trwałość

Szminka Paese Mattologie Oh Pink jest stosunkowo trwała. Gdy nie jem i nie piję, trwa na swoim miejscu nawet 8 godzin. Ale dość szybko ściera się przy konsumpcji, gdyż nie jest to pomadka zastygająca do matu, co przeszkadza się na jej gorszą trwałość. Niestety, szminka wykazuje tendencję do migracji na zęby. Na dodatek lubi zbierać się w kącikach ust.

Pomadka Paese Mattologie Oh Pink


Konsystencja i nawilżenie

Pomadka Paese Mattologie Oh Pink ma nawilżającą, kremową konsystencję, która gładko sunie po ustach. Pod względem aplikacji nie mam jej nic do zarzucenia.
Pomadka Paese Mattologie Oh Pink


Cena i dostępność


Niestety, marka Paese nie jest dostępna w żadnej sieciówce. Znajdziemy ją na wyspach Paese w centrach handlowych oraz w lokalnych drogeriach. Marka ma też swój sklep online. Za szminkę Paese Mattologie Oh Pink zapłacimy niespełna 40 zł.

Pomadka Paese Mattologie Oh Pink

6 komentarzy:

Pozostawiając u mnie komentarz, pozostawiasz u mnie swoje dane osobowe. Są one starannie przechowywane i nieudostępniane innym podmiotom.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...