Kat von D Studded Kiss LUV, czyli fioletowa pomadka


Kocham fiolet zarówno w ubiorze, jak i w makijażu. Oczywiście to musi być odpowiedni odcień, abym nie wyglądała w nim mrocznie, a moje oczy nie sprawiały wrażenie podbitych. W przypadku cieni do powiek najlepiej pasuje mi jasny, liliowy odcień. Natomiast w przypadku szminek fiolet z kapką czerwieni oraz taki zahaczający o fuksję. Nie dość, że ciężko znaleźć fioletową pomadkę, to jeszcze trudniej o odpowiedni odcień. A jakby tego było mało, znalezienie szminki w tym kolorze, w którym pigment się nie grudkuje, zakrawa wręcz o cud. Jak sprawdziła się pomadka Kat von D Studded Kiss LUV?

Kat von D Studded Kiss LUVKolor

Szminka Kat von D Studded Kiss LUV to piękny fiolet przypominający mi kwitnący bez, ma w sobie delikatną kapkę fuksji, dlatego nie wygląda na moich ustach trupio. Mam z Kat von D jeszcze jedną fioletową pomadkę, w której przypominam miłośniczkę gotyku, ponieważ jest ona zbyt niebieska i chłodna, co w połączeniu z moją jasnoróżową karnacją daje efekt z teledysku zespołu gotyckiego. Bardzo dobrze czuję się w szmince Kat von D Studded Kiss LUV, nie dziwię się, że to kultowa pomadka, ponieważ trudno o dobry i ładny fiolet, a ten idealnie wpisuje się w moje potrzeby.

Kat von D Studded Kiss LUV


Wykończenie

Pomadka Kat von D Studded Kiss LUV jest matowa, ale nie jest to tępy mat, ponieważ szminka ma konsystencję lekko kremową, dzięki czemu nie wysusza usta. Jakiegoś połysku na wargach nie zobaczymy. Dla mnie to idealne wykończenie, ponieważ prezentuje się bardzo elegancko i nadaje się do pracy.

Kat von D Studded Kiss LUV


Pigmentacja

Szminka Kat von D Studded Kiss LUV charakteryzuje się wysoką koncentracją pigmentu, wystarczy jedno pociągnięcie, by wargi pokryły się pięknym fioletem z kapką fuksji. Bardzo lubię takie wyraziste pomadki, dające zdecydowany kolor. To pierwsza fioletowa pomadka, która się nie grudkuje, pigment rozkłada się równomiernie i nie przysparza żadnych zmartwień.

Kat von D Studded Kiss LUV


Trwałość

Na moich ustach szminka Kat von D Studded Kiss LUV utrzymuje się 8-9 godzin. Niestety, zjada się podczas posiłku i wtedy konieczna jest ponowna aplikacja kosmetyku. Pomadka nie wykazuje tendencji do przemieszczania się na zęby lub na brodę. Jest kosmetykiem, przy którym nie muszę nieustannie przeglądać się w lusterku.

Kat von D Studded Kiss LUV


Cena i dostępność

Obecnie trwa promocja na pomadki Kat von D i szminkę LUV można kupić za 70 zł w Sephorze, jej regularna cena to 85 zł.
Kat von D Studded Kiss LUV


5 komentarzy:

Pozostawiając u mnie komentarz, pozostawiasz u mnie swoje dane osobowe. Są one starannie przechowywane i nieudostępniane innym podmiotom.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...