CD dezodorant w sprayu lilia wodna – kosmetyk inspirowany naturą

Dezodorant w sprayu nie należy do moich ulubionych kosmetyków. W miarę możliwości staram się go unikać, ponieważ na ogół ochrona jest znikoma, a substancje zawarte w specyfiku okrutnie podrażniają skórę pod pachami. CD dezodorant w sprayu lilia wodna jednak tak pięknie pachniał, że po prostu musiałam go spróbować. Co z perspektywy czasu myślę na jego temat? Czy zmienił moje podejście do dezodorantów w sprayu.


cd dezodorant w sprayu z lilią wodną

Ochrona

Moje doświadczenia z dezodorantami w sprayu są fatalne. Nawet ukochana Rexona nie opracowała jeszcze kosmetyku z tej kategorii, który spełniałby moje wymagania. CD dezodorant w sprayu lilia wodna także nie uporał się z tym zadaniem. Owszem, bardzo ładnie pachnie, ale to by było na tyle. Po jego użyciu pocę się tak samo, jakbym niczym się nie wypsikała. Równie dobrze mogłabym darować sobie jego aplikację. Efekt byłby taki sam.

Brudzenie ubrań

CD dezodorant w sprayu lilia wodna wypada korzystnie na tle konkurencji, ponieważ w ogóle nie brudzi ubrań. Nie znajdziemy w nim talku. To przeźroczysty płyn, który po psiknięciu nie zmienia formuły. Korzystając z jego dobrodziejstw, można nosić bluzki w każdym kolorze bez obaw o plamy. Niestety, jak wcześniej wspominałam, ochrona jest mizerna.

dezodorant w sprayu cd


Zapach

CD dezodorant w sprayu lilia wodna pachnie fenomenalnie. Jak zapewne zauważyłyście, jestem fanką kosmetyków o kwiatowej woni. Kompozycja wykorzystana w omawianym kosmetyku absolutnie mnie oczarowała. Zapach białych kwiatów jest świeży i bardzo kobiecy. Choć z dezodorantu marny ochroniarz przed potem, to chętnie go używam ze względu na woń. Nie pogardziłabym perfumami o identycznym zapachu.


Podrażnienie

Na korzyść dezodorantu w sprayu CD przemawiają też naturalny skład oraz brak właściwości drażniących. Gdy go stosowałam, nie odnotowałam pieczenia, zaczerwienienia czy świądu, a często aplikowałam go na pachy tuż po goleniu.

cd dezodorant w sprayu lilia wodna


Wydajność

CD dezodorant w sprayu lilia wodna służy mi jako mgiełka do ciała i myślę, że w tej roli wystarczy mi na jakieś 4-5 miesięcy.

Opakowanie

Dezodorant w sprayu CD umieszczono w szklanej, przeźroczystej buteleczce, co niewątpliwie stanowi rozwiązanie ekologiczne. Niestety, opakowanie nie należy do szczególnie praktycznych i wygodnych, łatwo można je bowiem stłuc podczas podróży.

cd dezodorant w sprayu


Dostępność

Kosmetyki CD znajdziemy w Astorze, Hebe i drogeriach internetowych. Za dezodorant w sprayu lilia wodna zapłacimy ok. 10-12 zł.

karminowe.usta

9 komentarzy:

 1. mam od nich żel do mycia intymnego i jestem zadowolona ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie miałam produktów tej firmy, ale sporo o nich czytałam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. od kiedy dezodorant zapobiega poceniu? Dezodorant ma jedynie maskować przykry zapach, a od blokowania potu są antyperspiranty i blokery.

  OdpowiedzUsuń
 4. super, że nie brudzi ubrań bo nienawidzę antyperspirantów , które zostawiają ślady :/

  OdpowiedzUsuń
 5. miałam wersję w kulce i dusiłam się zapachem alkoholu...

  OdpowiedzUsuń
 6. Niebrudzenie ubrań jak najbardziej na plus, nic tak nie wkurza jak brudne plamy na ubraniach!

  OdpowiedzUsuń
 7. Kosmetyki CD są mi znane, ale jeśli chodzi o hamowanie przykrego zapachu, to niestety nie dają rady. Muszę więc używać czegoś innego. Aczkolwiek akurat ten zapach jest b.ładny...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapach bardzo ładny, ale pot lepiej hamują inne kosmetyki, w tym antyperspirant Dove:)

   Usuń

Pozostawiając u mnie komentarz, pozostawiasz u mnie swoje dane osobowe. Są one starannie przechowywane i nieudostępniane innym podmiotom.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...