Szczoteczka soniczna Foreo Mini Luna II


Od września wiernie towarzyszy mi szczoteczka soniczna Foreo Mini Luna II. Długo chodziła mi po głowie, bo widziałam w niej spory potencjał. Silikonowe wypustki mają na celu dogłębnie oczyszczać skórę. Ponadto pełnią rolę masażera, który usprawnia krążenie krwi i stymuluje syntezę kolagenu. Odkąd posiadam szczoteczkę soniczną Foreo Mini Luna II, praktycznie w ogóle nie używam peelingu. Jest to dla mnie spora oszczędność, ponieważ w ciągu roku zużywałam go w ilościach hurtowych. Jak sprawdził się u mnie ten popularny, kosmetyczny gadżet?

Szczoteczka soniczna Foreo Mini Luna II nie jest moim zdaniem produktem do codziennego oczyszczania twarzy, gdyż wykazuje właściwości peelingujące. Nadmierne złuszczanie skóry nie jest dla niej dobre, może nawet uczynić ją nadwrażliwą i zniszczyć jej naturalny płaszcz ochronny. Mam cerę mieszaną, która potrzebuje regularnego, solidnego oczyszczania. Jednak nawet dla niej codzienny masaż szczoteczką soniczną, to byłoby za wiele. Foreo Mini Luna II stanowi mój stały punkt pielęgnacyjny, stosuję ją dwa razy w tygodniu.

Szczoteczka soniczna Foreo Mini Luna II


Szczoteczka soniczna wspaniale wygładza i ujędrnia skórę. Odkąd stosuję Foreo Mini Luna II w połączeniu z żelem rumiankowym Sylveco, nie mam większych problemów z cerą. Szczoteczka soniczna skutecznie oczyszcza pory i dzięki regularnemu złuszczaniu martwego naskórka zapobiega powstawaniu pryszczy. Zauważyłam, że moja cera też mniej się błyszczy, odkąd stosuję ten kosmetyczny gadżet. Chyba udało mi się wreszcie doprowadzić cerę do stanu, o jakim zawsze marzyłam.
Szczoteczka soniczna Foreo Mini Luna II


Szczoteczkę soniczną Foreo Mini Luna II ładowałam dotychczas raz. Do urządzenia dołączono kabel USB, który można podpiąć do laptopa lub do końcówki od ładowarki smartfona i w ten sposób przypiąć całość do kontaktu. Ja wybrałam tę drugą metodę. Producent zapewnia, że szczoteczkę soniczną wystarczy naładować raz na sześć miesięcy i myślę, że tutaj nie mija się z prawdą.

Szczoteczka soniczna Foreo Mini Luna II


Szczoteczka soniczna Foreo Mini Luna II jest łatwa do utrzymania w czystości. Wystarczy po myciu twarzy opłukać ją żelem do mycia twarzy z wodą, wytrzeć w papierowy ręcznik i włożyć do oryginalnego, plastikowego pudełeczka.

Szczoteczka soniczna posiada dwa rodzaje wypustek. Grubsze, ale rzadziej rozmieszczone, które moim zdaniem są delikatniejsze oraz cieńsze, ale gęsto rozmieszczone, które zapewniają mocniejsze złuszczanie. Istnieje także możliwość regulowania obrotów, przy czym ja działam na najniższych, ponieważ wówczas masaż twarzy jest najbardziej komfortowy. Pragnę jednak zaznaczyć, że mam niski próg wrażliwości na ból.

Szczoteczka soniczna Foreo Mini Luna II ma przepiękny, błękitny odcień, który cieszy oko. Choć kosztuje ona kilkaset złotych, to jest warta każdej wydanej na nią złotówki. Przy mojej cerze to idealne rozwiązanie.


6 komentarzy:

 1. Jak będzie okazja, to być może wypróbuję :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pewnie, naprawdę warto zainwestować w tę szczoteczkę, nigdy nie miałam tak gładkiej i elastycznej buzi. Foreo Mini Luna działa cuda:)

   Usuń
 2. Faktycznie kolor świetny :) Może kiedyś w nią zainwestuję :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kolor jest boski. Chcę sukienkę w takim odcieniu:)

   Usuń
 3. Mam Lunę i przyznam, że jeszcze przestawiam sie na jej systematyczne stosowanie. Jednak stosowana przeze mnie do tej pory szczoteczka mechaniczna Remingtona to całkiem inny wymiar pielęgnacji skóry twarzy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Uważasz, że szczoteczka Remingtona jest lepsza? Pod jakimi względami wypada korzystniej?:)

   Usuń

Pozostawiając u mnie komentarz, pozostawiasz u mnie swoje dane osobowe. Są one starannie przechowywane i nieudostępniane innym podmiotom.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...