Zastępcza miłość – Beata Majewska


Niedawno nakładem Wydawnictwa Lira ukazała się powieść Beaty Majewskiej, która ma nie tylko kuszącą okładkę, ale też zawartość. To historia, którą czyta się w jedno popołudnie, ponieważ jej zakończenie tak intryguje. Bardzo lubię takie wciągające książki. Zastępcza miłość ujęła mnie od samego początku.


Zastępcza miłość
Akcja powieści rozgrywa się w księstwie, które uchodzi za jedno z najbogatszych państw na świecie, mowa o Monako. Kraj ten słynie z luksusowych samochodów, hoteli i kasyn. W Monako drzemie wiele pokus, które wabią turystów z całego świata. Julka wraz z przyjaciółkami przyjeżdża do tego niewielkiego państwa, aby się świetnie bawić. Teoretycznie ma tu wszystko, czego potrzebuje do szczęścia – czyste i ciepłe morze oraz bajeczne widoki.

W Monako Julia poznaje Diamonda, czyli czarnoskórego przystojniaka, który od początku zabiega o jej zainteresowanie. Mężczyzna składa młodej kobiecie propozycję, jeśli się na nią zdecyduje, zarobi sporo pieniędzy, które będzie mogła wydać na zakup mieszkania.

Z czasem jednak wszystko się komplikuje, ponieważ między Julią a Diamondem zaczyna rodzić się uczucie, którego żadne z nich się nie spodziewało.

Beata Majewska na kartach powieści Zastępcza miłość stworzyła naprawdę ciekawą i intrygującą historię, w której status materialny odgrywa istotną rolę. Jej bohaterowie to barwne postaci, która pragnie się bliżej poznać.


W powieści Zastępcza miłość poruszono wiele istotnych i trudnych kwestii, dzięki czemu nie mamy tutaj do czynienia z klasycznym, lekkim romansem. To książka, która skłania do refleksji i pokłonienia się nad pewnymi zagadnieniami. Beata Majewska bardzo dobrze oddaje realia współczesnego świata, w którym pieniądze odgrywają dużą rolę, zwłaszcza w pewnych środowiskach. Zastępcza miłość obfituje też w wiele pozytywnych emocji, które aż chce wpuścić się do swoich serc. 


7 komentarzy:

 1. Oj nie dla mnie, nie lubię romansów.

  OdpowiedzUsuń
 2. Myślę, że by mi się spodobała, lubię dobre romanse :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To naprawdę dobry romans, Beata Majewska świetnie pisze :)

   Usuń
 3. uwielbiam takie romansidła :)

  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Widzę, że nie tylko ja zaczytuje się w romansach :)

   Usuń
 4. Bardzo ciekawie napisane. Liczę na więcej.

  OdpowiedzUsuń

Pozostawiając u mnie komentarz, pozostawiasz u mnie swoje dane osobowe. Są one starannie przechowywane i nieudostępniane innym podmiotom.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...