Neess lakier do paznokci Pole lawendy


Uwielbiam fioletowe lakiery do paznokci, zwłaszcza w odcieniu lawendowym. Paradoksalnie wcale nie jest łatwo znaleźć takowe w drogerii. Wszystko bowiem zależy od aktualnej mody. Gdy trendem są neony, to pastele znikają z półek. Analogicznie, gdy królują mroczne odcienie, ciężko o coś jasnego. Firma Neess nie jest mi znana, ale gdy zobaczyłam ten piękny fiolecik, od razu postanowiłam go przygarnąć. Jak sprawdził się Neess lakier do paznokci Pole lawendy?

Neess lakier do paznokci Pole lawendy

Kolor

Ten lawendowy fiolet jest cudowny. Chłodny, jasny, a zarazem wyrazisty. Ma w sobie coś optymistycznego, co poprawia humor i cieszy oko. Nie jestem w stanie stwierdzić, co to jest. Neess lakier do paznokci Pole lawendy pięknie komponuje się z moją jasnoróżową, chłodną karnacją. Na dłoniach prezentuje się bardzo elegancko i kobieco. Bardzo lubię nosić bluzki w tym kolorze, ale ciężko takie namierzyć. W zeszłym roku znalazłam jedną w zbliżonym odcieniu, było to podczas letnich wyprzedaży:)


Wykończenie

Kremowe, takie, jak lubię najbardziej. Nie przepadam za brokatem, perłą czy shimmerem. Tego rodzaju mieniące się atrakcje noszę jedynie na Sylwestra, ewentualnie na stopach, bo tam blink blink dodaje powiewu świeżości:) Neess lakier do paznokci Pole lawendy dość długo utrzymuje ładny połysk, dzięki czemu manicure wygląda świeżo.


Krycie

Neess lakier do paznokci Pole lawendy kryje już przy aplikacji jednej warstwy, ja jednak wolałam nałożyć dwie, gdyż uzyskujemy wówczas trwalszy efekt. Nie lubię codziennie zmywać lakieru i nakładać go od nowa. A dwie warstwy bardzo często pozwalają mi tego uniknąć, gdyż manicure zwyczajnie trzyma się lepiej.

Neess lakier do paznokci Pole lawendy

Trwałość

Na moich paznokciach Neess Pole lawendy wyglądał dobrze przez 5 dni, potem zaczął ścierać się na końcówkach i musiałam go zmyć. To całkiem przyzwoity efekt. Mam nadzieję, że pozostałe lakiery Neess, które kupiłam, okażą się równie trwałe.

Zmywanie

Kremowa emalia bardzo ładnie schodzi z płytki. Nie trzeba się przy tym za bardzo gimnastykować. Nie ukrywam, że ten fakt bardzo mnie cieszy.

Cena i dostępność

Lakiery do paznokci Neess są dostępne w Hebe w cenie 5,99 zł. To miniaturki, ale to rozwiązanie uważam za niezwykle praktyczne, ponieważ pozwala zużyć produkt do końca.

4 komentarze:

Pozostawiając u mnie komentarz, pozostawiasz u mnie swoje dane osobowe. Są one starannie przechowywane i nieudostępniane innym podmiotom.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...