Uwikłani. Grzeszne noce – Laurelin Paige


Ostatnio szukałam lekkiej i romantycznej powieści erotycznej. W tym celu rozpuściłam sieci na jednej grupie czytelniczej na Facebooku i dowiedziałam się, że Laurelin Paige pisze właśnie takie książki, jak lubię. Ja nie znoszę przemocy, a ta stała się ostatnio modna. Nie wiem, czy to zasługa K.N. Haner czy innych bestsellerowych twórców, ale ostatnio ciężko mi znaleźć coś romantycznego i delikatniejszego. Jak oceniam powieść erotyczną Uwikłani. Grzeszne noce?

Uwikłani Grzeszne noce

Kobieta sukcesu i jej problemy sercoweNorma jest dyrektorką finansową w dużym koncernie. Odnosi zawodowe sukcesy, a jej szef ceni ją za profesjonalizm. Niestety, nie widzi w niej kobiety, nad czym Norma bardzo ubolewa. Gdy główna bohaterka wyznaje mu miłość, zostaje odrzucona. Sfrustrowana i spragniona seksu udaje się do biura, gdzie natyka się na swojego asystenta, Boyda. Mężczyzna jest od niej młodszy o 8 lat, ale zauważa jej nie najlepszy nastrój. Tonem nieznoszącym sprzeciwu pyta ją, co jest przyczyną jej złego samopoczucia. Norma wyznaje, że chodzi o źle ulokowane uczucie. Boyd stwierdza, że Hudson nie jest facetem dla niej. Ona jest zbyt ambitna, aby spocząć na laurach i zakończyć swój zawodowy rozwój. W związku Normy z Hudsonem dochodziłoby do nieustannej rywalizacji.


Silna kobieta potrzebuje dominującego kochanka

Boyd stwierdza, że Norma potrzebuje kochanka, który ją zdominuje. Proponuje jej zabawę w uległą. Rozkazuje Normie, aby ta udała się do sali konferencyjnej, zdjęła majtki i czekała na niego oparta o drukarkę. Kobieta postępuje zgodnie z jego oczekiwaniami. Jednak przychodzi jej długo czekać na Boyda. Gdy ten w końcu się zjawia, doprowadza ją do erotycznego wrzenia, ale nie przynosi zaspokojenia. Tego wieczoru bowiem tych dwoje nie będzie uprawiało seksu. Boyd swoimi pieszczotami doprowadza Normę na skraj szaleństwa.

Po owym wieczorze Norma boi się wrócić w poniedziałek do pracy. Obawia się, że Hudson lub Boyd nawiążą do ostatnich wydarzeń. Tymczasem panowie zachowują klasę. Hudson skupia się na obowiązkach zawodowych, a Boyd podkreśla, że Norma w firmie wciąż jest jego szefową i ona tu dowodzi.

Romans, który przeradza się w monogamiczny związek

Mijają kolejne miesiące, w życiu Normy i Boyda nic się nie zmienia. Do czasu wyjazdu do Montrealu. Norma odwiedza wówczas pokój Boyda, a ten proponuje jej ustalenie zasad. Okazuje się, że układ, który z założenia miał być jedynie erotyczny, bardziej przypomina monogamiczny związek. Choć Boyd jest młodszy od Normy, ta decyduje się stworzyć z nim coś głębszego.

Jakie przeszkody staną na drodze do szczęścia głównych bohaterów? Czy Normie uda się pokonać pracoholizm? Jak zareaguje Hudson, gdy dowie się, że jego ulubiona pracownica ma romans z podwładnym? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie w powieści Laurelin Paige pt. Uwikłani. Grzeszne noce.

Uwikłani. Grzeszne noce - romantyczna powieść erotyczna

Wiem, że książka jest dość cienka, liczy ledwo 150 stron. Jednak, gdy zaczęłam ją czytać o 22:30, to zakończyłam lekturę o północy. To niewątpliwie świadczy o wciągającej fabule. Uwikłani. Grzeszne noce to powieść, którą można zaliczyć do lekkich i przyjemnych. Mnie spodobał się styl Laurelin Paige, która stawia na romantyczne sceny erotyczne. Nie ma tutaj brutalności i balansowania na granicy gwałtu, co mnie zawsze odpycha. Uwikłani. Grzeszne noce to świetna powieść erotyczna, którą mogę polecić wszystkim romantyczkom. Sceny seksu są bardzo sugestywne i podniecające. Pobudzają wyobraźnię, gdyż zostały opisane w sposób zmysłowy. Widać, że książkę napisała kobieta, która zna potrzeby innych pań.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pozostawiając u mnie komentarz, pozostawiasz u mnie swoje dane osobowe. Są one starannie przechowywane i nieudostępniane innym podmiotom.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...