Isana maska do rąk w rękawiczkach z masłem shea i olejem makadamia

Ostatnio moje dłonie przeżywają gorszy okres przez to ciągłe mycie rąk, do którego nas zachęcają z powodu koronawirusa. Stały się okropnie wysuszone. Postanowiłam je wesprzeć, sięgając po dedykowany im kosmetyk. Czy Isana maska do rąk w rękawiczkach z masłem shea i olejem makadamia spełniła pokładane w niej nadzieje?

Isana maska do rąk w rękawiczkach z masłem shea i olejem makadamia
Nawilżenie

Isana maska do rąk w rękawiczkach z masłem shea i olejem makadamia dogłębnie nawilża i regeneruje skórę dłoni. Po 20 minutach ręce prezentowały się zdecydowanie lepiej. Co najważniejsze, nie wykazywały nadmiernej kleistości. Nie znoszę uczucia lepkości. Emulsja, którą nasączono rękawiczki, wchłania się naprawdę dobrze i dzieje się to stosunkowo szybko, co bardzo mnie cieszy.

Wygładzenie

Po użyciu maski do rąk dłonie były aksamitnie gładkie i niezwykle przyjemne w dotyku. Niestety, taki zabieg musiałabym chyba sobie fundować codziennie, bo na drugi dzień przez regularne mycie rąk, skóra znowu stała się dosyć szorstka. Chyba przy najbliższej wizycie w Rossmannie zaopatrzę się więcej w nasączanych rękawiczek, bo zwykłe kremy do rąk nie dają rady.

Isana maska do rąk w rękawiczkach z masłem shea i olejem makadamia

Podrażnienie

Co ciekawe, pomimo obecności olejów z orzechów nie doświadczyłam podrażnienia, zaczerwienienia  czy pieczenia. Isana maska do rąk w rękawiczkach z masłem shea i olejem makadamia nijak mnie nie uczuliła. Jest to produkt, który mi nie zaszkodził, co prezentuje się dosyć interesująco, biorąc także pod uwagę obecność komponentów zapachowych.

Zapach

Isana maska do rąk w rękawiczkach z masłem shea i olejem makadamia roztacza wokół siebie niezwykle przyjemną woń, taką kremową, ale świeżą. Zapach utrzymuje się jeszcze trochę po zdjęciu rękawiczek. Zdecydowanie jest to czynnik uprzyjemniający aplikację.

Konsystencja

Rękawiczki są bardzo mocne nasączone emulsją. Moje dłonie dosłownie w nich pływały. Same rękawiczki są też sporych rozmiarów.  Jedna osoba w pełni nie wykorzysta ich nawilżającego potencjału, bo emulsji dodano tutaj dosyć sporo.

Cena i dostępność

Isana maska do rąk w rękawiczkach z masłem shea i olejem makadamia kosztuje w drogerii Rossmann ok. 13 zł, obecnie można ją nabyć na promocji za 9,50 zł.


10 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Polecam, jest naprawdę świetna, idealna na dzisiejsze czasy, gdy często myjemy i dezynfekujemy dłonie;)

   Usuń
 2. Kupiłam je ostatnio, jeszcze czekają na wypróbowanie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rozumiem. Moja czekała od grudnia, bo ciągle mi brakowało czasu, ale w Wielką Sobotę znalazłam chwilkę, by zadbać o swoje dłonie:)

   Usuń
 3. Przyznam się szczerze, ze nie miałam takich rękawiczek.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja miałam kilka, m.in. z L`biotica, ale ta maska jest naprawdę świetna, bo najlepiej nawilża spośród tych, które testowałam:)

   Usuń
 4. Uwielbiam je! Są na prawdę świetne!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja muszę sobie zrobić zapasy podczas najbliższej wizyty w Rossmannie:)

   Usuń

Pozostawiając u mnie komentarz, pozostawiasz u mnie swoje dane osobowe. Są one starannie przechowywane i nieudostępniane innym podmiotom.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...