Avon True Power Stay Fail-Proof Fuchsia, czyli matowa pomadka w płynie


Kocham matowe pomadki, te w płynie bywają różne. Jedne charakteryzują się świetną trwałością, drugie się rolują lub nieestetycznie pękają. Nie przepadam za popularnymi szminkami w płynie Golden Rose, one okropnie pękają na wargach, przypominają przesuszoną, spękaną glebę. Kocham natomiast matowe pomadki w płynie L`Oreal Rouge Signature. Jak na ich tle wypada szminka w płynie Avon True Power Stay Fail-Proof Fuchsia?

Avon True Power Stay Fail-Proof FuchsiaKolor

Avon True Power Stay Fail-Proof Fuchsia to piękny, żywy róż, który cudownie ożywia moją bladą twarz. Pasuje do moich czarnych włosów. Pomadka w płynie Avon True Power Stay Fail-Proof Fuchsia to odcień o chłodnej tonacji, który optycznie wybiela zęby i świetnie komponuje się z zimowym typem urody, którego jestem reprezentantką. Czy jest to fuksja? Ma w sobie trochę fuksjowych tonów, ale nie jest to z pewnością jej jaskrawa, neonowa wersja:) Odcień jest żywy, ale mimo to w pewnym sensie stonowany:) Nie wiem, jak wyrazić to, co mam na myśli, wierzę, że zrozumiecie mój skomplikowany wywód:)
Avon True Power Stay Fail-Proof Fuchsia

Wykończenie

Szminka w płynie Avon True Power Stay Fail-Proof Fuchsia ma gęstą, kremową konsystencję, która na ustach zastyga do matu. Początkowo pomadka jest nieco lepka na wargach i tutaj trzeba przez chwilę uważać, by nasze zęby nie pokryły się fuksjowymi plamami, ale gdy zastygnie do klasycznego matu, jest nie do ruszenia:) Szminka schnie dość szybko.

Avon True Power Stay Fail-Proof Fuchsia


Pigmentacja

Pomadka Avon True Power Stay Fail-Proof Fuchsia ma naprawdę bardzo wysoką koncentrację pigmentu. Wystarczy jedno pociągnięcie pędzelkiem, by wargi pokryły się wyraźnym, fuksjowym odcieniem. Z pewnością nie jest to szminka dla kobiet, które cenią sobie lekką woalkę koloru.

Trwałość

Szminka Avon True Power Stay Fail-Proof Fuchsia charakteryzuje się wybitną trwałością. Nie odbija się na szklankach, sztućcach, nie znika podczas jedzenia, także fasolki z dodatkiem masła, co stanowi dla mnie spore zaskoczenie. Tłuszcz rozpuszcza bowiem pomadki. A tutaj makijaż ust prezentuje się nienagannie przez cały dzień. Nie muszę go poprawiać. Wieczorem zmywam pomadkę za pomocą balsamu ochronnego do ust, który nakładam na wargi, a następnie ścieram wacikiem kosmetycznym. Czynność powtarzam 5-6 razy, bo szminka naprawdę nie chce puścić. Pod tym względem przypomina mi matowe pomadki w płynie Maybelline.

Wysuszenie ust

Pomadka Avon True Power Stay Fail-Proof Fuchsia nie wysusza ust, ale też ich nie nawilża. Po zmyciu szminki konieczne jest solidne nawilżenie warg.

Aplikator i konsystencja

Szpatułka pozwala na precyzyjną aplikację szminki, która ma dość gęstą konsystencję, dlatego lepiej zebrać z niej nadmiar produktu.

Cena i dostępność

Regularna cena matowych pomadek w płynie Avon True Power Stay to 24,99 zł. Szminki można zamawiać u konsultantki, ze sklepu online oraz kupić stacjonarnie w sklepie w Złotych Tarasach.

8 komentarzy:

Pozostawiając u mnie komentarz, pozostawiasz u mnie swoje dane osobowe. Są one starannie przechowywane i nieudostępniane innym podmiotom.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...