Avon Maxima, czyli biżuteria pozłacana 18-karatowym złotem


Lubię biżuterię, chociaż rzadko kupuję sobie coś nowego. O ile często lubię sięgać po nową bieliznę czy sukienkę, o tyle w przypadku wisiorków czy kolczyków stosuję na zmianę dwa zestawy. Ostatnio moja szkatułka wzbogaciła się o nowy naszyjnik i bransoletkę Avon Maxima. To biżuteria pozłacana 18-karatowym złotem, która wygląda zjawiskowo.
Avon Maxima bransoletka pozłacany 18-karatowym złotemAvon Maxima naszyjnik pozłacany 18-karatowym złotem

To stosunkowo długi naszyjnik, ja na co dzień stawiam na pośrednią długość. Nie znoszę celebrytek, czyli krótkich naszyjników, bo odnoszę wówczas wrażenie, że się w nich uduszę. Generalnie nie przepadam za bluzkami z małym dekoltem dokładnie z tego samego powodu. Nieco dłuższy naszyjnik to nie problem, sprawdza się przy mniej wykrojonych bluzkach i sukienkach, bo wtedy można go równomiernie i ładnie rozłożyć. Avon Maxima naszyjnik pozłacany 18-karatowym złotem jest produktem wysokiej jakości. Złota warstwa nigdzie mi się nie przetarła, a nosiłam naszyjnik już parokrotnie. Naszyjnik jest stosunkowo cienki, przez co daje subtelny efekt, nie rzuca się nadmiernie w oczy. W równomiernych odstępach rozmieszczono łezki, które wyglądają naprawdę ładnie. Nie mają one ostrego zakończenia, przez co nie musimy się obawiać, że wbiją się w skórę. To ciepły odcień złota, dość tradycyjny. Ja wprawdzie lepiej wyglądam w srebrze, ale w tak subtelnym, złotym naszyjniku prezentuję się korzystnie. Staram się go jednak nie zestawiać z różowymi czy błękitnymi kreacjami, moim zdaniem lepiej pasuje do bieli, czerni czy czerwieni:)

Avon Maxima naszyjnik pozłacany 18-karatowym złotem

Avon Maxima naszyjnik pozłacany 18-karatowym złotem

Avon Maxima naszyjnik pozłacany 18-karatowym złotem


Avon Maxima bransoletka pozłacany 18-karatowym złotem

Bransoletka idealnie koresponduje z wyżej wspomnianym naszyjnikiem. Także jest utrzymana w odcieniu tradycyjnego, ciepłego złota. Grubość łańcuszka, na którym zawieszono łezki, także nie jest duża, przez co bransoletka prezentuje się niezwykle subtelnie. Ona również charakteryzuje się wysoką jakością, nigdzie nie zauważyłam odprysków, złota powłoczka utrzymuje się bez problemu. Bransoletka jest komfortowa w noszeniu, nie przeszkadza mi podczas pracy przy komputerze, nie wydaje żadnych odgłosów podczas przesuwania się po ręce.

Avon Maxima bransoletka pozłacany 18-karatowym złotem


Biżuteria Avon została wykonana precyzyjnie, nigdzie nie dostrzegłam żadnych niedoróbek. Myślę, że warto się nad nią zastanowić. Pandorra także oferuje naszyjniki pokryte 18-karatowym złotem, które są kilkukrotnie droższe, a niczym nie przewyższają tych z Avon. Maxima to solidna robota, w niczym nie przypomina biżuterii z sieciówek, która często wygląda tanio. Tutaj mamy wrażenie, że obcujemy z prawdziwym, szlachetnym złotem. Ja jestem naprawdę bardzo zadowolona z tego zestawu:)

8 komentarzy:

 1. Prześliczny zestaw, już mi się w katalogu podobał :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękna biżuteria, uwielbiam złoto w każdej postaci :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ładne, dość delikatne - będą spokojnie mogły służyć do noszenia na co dzień.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ładna biżuteria, taka delikatna :) Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Śliczna biżuteria, taka delikatna, idealnie pasuje do Twojej urody :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Uwielbiam zarówno delikatną jak i nieco mocniejszą biżuterię! <3
  Bardzo ładny komplet, idealny do eleganckich zestawień.
  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń

Pozostawiając u mnie komentarz, pozostawiasz u mnie swoje dane osobowe. Są one starannie przechowywane i nieudostępniane innym podmiotom.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...