Alterra aromatyczny żel pod prysznic Plumeria i Pomelo


Bardzo lubię sięgać po kosmetyki o naturalnym składzie. Czuję różnicę pomiędzy nimi a ich drogeryjnymi odpowiednikami. Po naturalnych żelach pod prysznic nigdy nie mam suchej skóry. Mogę spokojnie zrezygnować ze stosowania balsamu do ciała i nie dzieje się nic złego. Jak spisał się Alterra aromatyczny żel pod prysznic Plumeria i Pomelo, który niedawno pojawił się w drogeriach Rossmann?

Alterra aromatyczny żel pod prysznic Plumeria i Pomelo
Mycie

Alterra aromatyczny żel pod prysznic Plumeria i Pomelo bardzo dobrze oczyszcza skórę z zanieczyszczeń. Po jego użyciu czuję się odświeżona i pełna energii. Jest to zdecydowanie kosmetyk, po który mogę sięgnąć latem, ponieważ jego zapach jest dość delikatny, orzeźwiający i nie utrzymuje się długo na skórze. Niestety, istnieją żele pod prysznic, które podczas upałów zupełnie nie zdają egzaminu.

Pienienie

Alterra aromatyczny żel pod prysznic Plumeria i Pomelo to kosmetyk, którego właściwości pianotwórcze określiłabym mianem średnich. Jeśli liczycie na wannę pełną piany, to się zawiedziecie. Ja jednak nie muszę widzieć mnóstwa piany, by poczuć, że kosmetyk naprawdę działa i oczyszcza skórę z zanieczyszczeń.

Nawilżenie skóry

Alterra aromatyczny żel pod prysznic Plumeria i Pomelo nie wysusza skóry, odkąd go stosuję, pozbyłam się nieprzyjemnego uczucia ściągnięcia skóry, które towarzyszyło mi po ostatnim drogeryjnym żelu pod prysznic. Ostatnio nawet odpuściłam sobie wieczorne balsamowanie.


Konsystencja

Alterra aromatyczny żel pod prysznic Plumeria i Pomelo ma postać gęstego, zwartego żelu, który nie pieni się mocno, lecz mi to doskonale oczyszcza skórę z zanieczyszczeń.

Zapach

Świeży, kwiatowo-owocowy, mój nos wyczuwa tutaj głównie frangipani, rześkość pomelo pobrzmiewa gdzieś w tle.

Cena i dostępność

Za 200 ml żelu zapłacimy w drogeriach Rossmann ok. 10 zł. Nie jest to cena wygórowana, tyle samo kosztuje większość drogeryjnych żelów pod prysznic charakteryzujących się mało przyjaznym składem.

12 komentarzy:

Pozostawiając u mnie komentarz, pozostawiasz u mnie swoje dane osobowe. Są one starannie przechowywane i nieudostępniane innym podmiotom.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...