Nivea Hairmilk odżywka do włosów cienkich


Ostatnio chętnie sięgam po odżywki do włosów Nivea, ponieważ u mnie zdają egzamin celująco. Wspaniale wygładzają włosy, dodają im blasku i miękkości. Kosztują niewiele i są dostępne w każdym supermarkecie. Jak sprawdziła się u mnie Nivea Hairmilk odżywka do włosów cienkich?

Nivea Hairmilk odżywka do włosów cienkichNawilżenie

Nivea Hairmilk odżywka do włosów cienkich wspaniale nawilża moje pukle, które chłoną ją niczym woda. Czasem muszę ponawiać aplikację, ponieważ czuję, że moje włosy potrzebują nieco więcej emolientów niż zazwyczaj. Ich stan znacznie się poprawia za każdym razem, gdy sięgam po odżywkę do włosów cienkich Nivea Hairmilk.

Wygładzenie

Nie ukrywam, że kocham odżywki z drogerii za to, jak wspaniale wygładzają moje wysokoporowate włosy. Nivea Hairmilk świetnie radzi sobie z tym zadaniem. Doskonale domyka łuski, przez co nie muszę przejmować się ich szorstkością i fryzurą, w której to każdy włos sterczy w inną stronę.

Miękkość

Nivea Hairmilk odżywka do włosów cienkich sprawia, że pukle tracą szorstkość, a stają się miękkie jak aksamit. Uwielbiam tę cudowną przemianę, dlatego od kilku lat pozostaję wierna odżywkom drogeryjnym, które może mają mniej imponujące składy, ale chociaż nie puszą moich kosmyków, lecz je ujarzmiają.

Rozczesywanie

Nivea Hairmilk odżywka do włosów cienkich zapobiega powstawaniu kołtunów i sprawia, że szczotka lepiej sunie po moich puklach. Przy takim wsparciu z zewnątrz rozczesywanie nie stanowi już żadnego problemu.

Konsystencja

Nivea Hairmilk odżywka do włosów cienkich ma postać białej, półprzeźroczystej, nieco lepkiej emulsji, która dociąża włosy, ale nie powoduje ich oklapu. Moje włosy chłoną ogromne ilości omawianej odżywki do włosów. Są z niej naprawdę zadowolone.

Zapach

Nivea Hairmilk odżywka do włosów cienkich pachnie przyjemnie, jej woń określiłabym jako kwiatowo-kremową. Moje dwie przyjaciółki zapytały mnie, co to za piękne perfumy, gdy użyłam właśnie tej odżywki. To znak, że jej zapach pozostaje z nami naprawdę długo i w tym przypadku ten fakt zdecydowanie mnie cieszy.

Cena i dostępność

Waha się od 7 do 10 zł. Odżywki Nivea kupimy w Kauflandzie, Auchan, Tesco, Carrefourze, Hebe, Rossmannie i Superpharmie.

9 komentarzy:

 1. Niestety to nie dla mnie poniewaz mam grube i geste wlosy

  OdpowiedzUsuń
 2. Moje są cienkie, ale nie lubią tych odżywek. U mnie Nivea w ogóle się nie sprawdziła.

  OdpowiedzUsuń
 3. W sumie jestem ciekawa tej odżywki, mam cienkie włosy, więc raczej by się u mnie sprawdziła. Plusem jest fakt, że zapobiega kołtunom. 🙂

  OdpowiedzUsuń
 4. Słyszałam na jej temat wiele dobrego, chętnie dam jej szansę, gdy pozużywam zapasy :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie mam cienkich włosów więc u mnie się nie sprawdzi :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Na szczęście moje włosy są bardzo gęste, więc nie muszę używać tego typu odżywek :) Ale fajnie, że u Ciebie się sprawdza :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo mnie kusi ta odżywka :)

  OdpowiedzUsuń

Pozostawiając u mnie komentarz, pozostawiasz u mnie swoje dane osobowe. Są one starannie przechowywane i nieudostępniane innym podmiotom.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...