Siostrzenica markizy – Daria Charon

Kilka tygodni temu pożyczyłam od Hani:* powieść erotyczną pt. Siostrzenica markizy. Ostatnio nie miałam na nic czasu, więc lekturę wciąż odkładałam na później. W końcu jednak nadarzyła się okazja, aby przeczytać tę książkę. Hania wspominała,  że zawiera ona mocne opisy, ale nie sądziłam, że czeka mnie aż tak gorąca lektura.  Daria Charon w powieści Siostrzenica markizy ukazuje różne oblicza seksu, począwszy od usług świadczonych za pieniądze i prestiż – dzisiejszy sponsoring, a skończywszy na seksie gejowskim i lesbijskim. Nigdy nie czytałam tak pikantnej powieści erotycznej. Daria Charon stworzyła naprawdę sugestywne opisy, które mogłyby posłużyć jako scenariusz filmu erotycznego przyjaznego kobietom. Czym oprócz śmiałych opisów scen erotycznych zafascynowała mnie powieść Siostrzenica markizy?


siostrzenica markizy

Prostytucja we Francji

Markiza de Solange świadczy nietypowe usługi, wyszukuje ona zamożnym mieszkańcom Paryża młode kochanki. Muszą one spełniać kilka warunków – posiadać błonę dziewiczą, ładne rysy twarzy i atrakcyjne ciało. Hrabiostwo bywa jednak wybredne, gdy trafi się przedstawicielowi elity dziewica, która nie ma zapału do świadczenia usług erotycznych, markiza de Solange otrzymuje reklamację i musi szukać kolejnej młodej dziewczyny.

Jak Marie zostaje kochanką uprawiającą seks za pieniądze?

Podczas jednej z wycieczek za miasto, która ma na celu wyłonienie kolejnych kochanek dla elity Paryża, markiza trafia na młodziutką Marie. Kobieta ma niezwykle atrakcyjne ciało, seksapil dosłownie wylewa się ze wszystkich komórek jej skóry. Na dodatek udało jej się zachować dziewictwo. Marie jest tak atrakcyjna, że nawet sama markiza de Solange chętnie zasmakowałaby jej ciała. W końcu kobieta pełniąca rolę współczesnej burdelmamy ma homoseksualną orientację. Markiza zwabia Marie do Paryża, obiecując jej pracę służącej w jednym z zamożnych domów. Kobieta jest jednak sprytna i doskonale zdaje sobie sprawę, jak rozbudzić w młodziutkiej dziewczynie z prowincji tęsknotę za luksusem. Zaprasza ją do swojej rezydencji, ukazuje drogocenne klejnoty i suknie, po czym mówi, że może być jedynie służącą. Marie pyta się o możliwość awansu i wtedy dowiaduje się o tym, iż szybki awans społeczny zapewni jej zostanie kochanką bogatego mężczyzny.

Spełnianie erotycznych zachcianek króla

Podczas wizyty w Wersalu Marie wpada w oko samemu królowi. Ten szybko zaprasza ją na spacer po ogrodzie, podczas którego młodziutka kobieta przeżywa swój pierwszy raz. Ku swojemu zdumieniu Marie stwierdza, że seks nie jest wcale taki zły, ba, sprawia jej sporo przyjemności, a na dodatek staje się źródłem stałych dochodów w postaci drogocennych klejnotów, które można łatwo sprzedać. Marie staje się jedną z kochanek króla. Skwapliwie spełnia jego wszystkie zachcianki, począwszy od seksu oralnego, a skończywszy na tym uprawianym od tyłu. 

Gwałt i przemoc seksualna

Pewnego dnia Marie popada w konflikt z mężczyzną ze świty księcia znanego ze swoich skłonności homoseksualnych. Ten postanawia się na niej zemścić, gdy kobieta czeka na króla, leżąc nago na łóżku, Tristan bierze ją od tyłu. Dowody zdrady widzi sam król. Jak ukarze niewierną kochankę i Trisa?  Czy Marie na zawsze pozostanie już kobietą uprawiającą seks za pieniądze? Jak kobieta zemści się na mężczyźnie, który bez jej zgody uprawiał z nią seks?

Siostrzenica markizy, czyli dwa oblicza seksu

Siostrzenica markizy to powieść erotyczna, która budzi ogromne kontrowersje. Niektóre sceny są bardzo brutalne, wręcz budzące odrazę i niesmak. Daria Charon zdaje się w ten sposób ukazywać mroczną sferę życia. W końcu od zarania dziejów obserwuje się przemoc seksualną. Z drugiej strony seks może być piękny, namiętny i pełnić rolę czynnika zbliżającego dwoje zakochanych w sobie ludzi. Tylko od nas zależy, jaką wersję seksu wybierzemy. Czy będziemy niczym zwierzęta ulegać każdej pokusie, czy skupimy się na dodawaniu pikanterii życiu erotycznemu w stałym związku wolnym od przemocy i brutalności.

2 komentarze:

Pozostawiając u mnie komentarz, pozostawiasz u mnie swoje dane osobowe. Są one starannie przechowywane i nieudostępniane innym podmiotom.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...