Drań – Katarzyna Michalak


Katarzyna Michalak jest prawdziwą mistrzynią w budowaniu emocji. Czytając jej książki, czujemy związek emocjonalny z głównymi bohaterami. Drań to kolejna powieść, która wciągnęła mnie bez reszty. Czytając ją, nie mogłam się oderwać od lektury. Akcja toczy się wartko i przyspiesza ze strony na stronę.
Drań – Katarzyna Michalak

Drań stanowi kontynuację Ściganego, w książce tej pojawia się także kontynuacja wątków z Trylogii Autorskiej. Po raz kolejny spotykamy znanych sobie bohaterów, w tym Wiktora, który od nowa próbuje ułożyć swoje życie. Natomiast Danka i Hubert nadal ukrywają się przed polskimi służbami bezpieczeństwa.

Wiktor bardzo powoli odzyskuje pamięć. Przypomina sobie, że w przeszłości bardzo mocno kochał Nisię. Wiktor bardzo pragnie odzyskać swoje wspomnienia. Pomóc może mu w tym tylko jedna osoba, która jednocześnie jest jego największym wrogiem – Zadra. Ten jednak nie zamierza niczego ułatwiać. Nie bez powodu Zadra wywołuje w Wiktorze złe emocje. Mężczyzna ten zniweczy też plany Huberta i Danki. Jedno mogę Wam zdradzić, w powieści Drań będzie się sporo działo. Czy dobro i miłość pokonają siły ciemności?

Katarzyna Michalak ma na swoim koncie bardzo zróżnicowane tematycznie książki. Zasłynęła powieściami obyczajowymi, ale pisze też całkiem przyzwoite erotyki. Od pewnego czasu ukierunkowała się na sensację i kryminał. W tych gatunkach literackich także sobie świetnie radzi. Katarzyna Michalak niewątpliwie ewoluuje jako pisarka. Próbuje podążać nowymi ścieżkami i świetnie jej to wychodzi, wystarczy zapoznać się z treścią powieści Ścigany i Drań, aby się o tym przekonać:)


4 komentarze:

  1. Brawa dla pisarki, że "chwyta się" różnych gatunków :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Kolejna, udana powieść mojej ulubionej pisarki.

    OdpowiedzUsuń
  3. ostatnio bardzo często słyszę o tej książce,coraz bardziej mnie ciekawi ;)

    OdpowiedzUsuń

Pozostawiając u mnie komentarz, pozostawiasz u mnie swoje dane osobowe. Są one starannie przechowywane i nieudostępniane innym podmiotom.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...