Pomadka Avon Matte Legend Legendary

Bardzo przypadł mi do gustu fiolet z serii Avon Matte Legend, który kryje się pod nazwą Admire. Jego jakość okazała się niezwykle satysfakcjonująca. Dlatego ucieszyłam się, gdy mogłam zapoznać się ze szminką Avon Matte Legend Legendary. Czy przypadła mi ona do gustu?

Pomadka Avon Matte Legend  LegendaryKolor

Pomadka Avon Matte Legend Legendary to klasyczna, chłodna czerwień, która posiada delikatny, niebieskawy podton. Ten optycznie wybiela zęby. Bardzo lubię takie klasyczne, kobiece odcienie szminek. Pomadka na pewno znajdzie u mnie częste zastosowanie, bo lubię malować usta na czerwono, co zresztą widać po nazwie bloga;)
Pomadka Avon Matte Legend  Legendary

Pomadka Avon Matte Legend  Legendary


Wykończenie

Szminka Avon Matte Legend Legendary nie jest klasycznym, tępym matem, który wysusza usta. Wykończenie tej pomadki określiłabym jako piankowo-pudrowe. Nosi się ją naprawdę lekko i przyjemnie.

Pomadka Avon Matte Legend  Legendary

Pigmentacja

Kocham dobrze napigmentowane szminki. Omawiana pomadka należy do tego grona. Zapewnia pełne krycie już przy pierwszym pociągnięciu, co mnie bardzo cieszy, bo to znacznie przyspiesza wykonywanie makijażu.
Pomadka Avon Matte Legend  Legendary

Trwałość

Na moich ustach pomadka Avon Matte Legend Legendary wygląda nienagannie nawet przez 8 godzin. O dziwo, niestraszne jej podjadanie czy picie. Ściera się, na szczęście równomiernie, jedynie przy konsumowaniu tłustych potraw.

Pomadka Avon Matte Legend  Legendary

Nawilżenie ust

Pomadka Avon Matte Legend Legendary nie nawilża ust, ale na szczęście też im nie szkodzi. Po demakijażu warto nałożyć balsam ochronny, aby odżywić wargi.
Pomadka Avon Matte Legend  Legendary


Wygoda aplikacji

Sztyft przypominający kryształ wygląda efektownie dzięki licznym żłobieniom, ale są one szalenie mało użytkowe. Nie umiem nałożyć tej szminki bezpośrednio z opakowania, muszę posiłkować się specjalnym pędzelkiem do ust kupionym w Sephorze.
Pomadka Avon Matte Legend  Legendary

Cena i dostępność

Szminka Avon Matte Legend Legendary jest dostępna w sklepie internetowym Avon w cenie 19,99 zł.


9 komentarzy:

Pozostawiając u mnie komentarz, pozostawiasz u mnie swoje dane osobowe. Są one starannie przechowywane i nieudostępniane innym podmiotom.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...