SinSkin Must Have Oil Lip Gloss nr 410 Carambola


Ostatnio polubiłam błyszczyki do ust. Ten rodzaj kosmetyków uległ ostatnio rehabilitacji w moich oczach. Nie wiem, czy już Wam o tym wspominałam, ale jako nastolatka natknęłam się na błyszczyk z wodą, gdy go używałam, nie znałam jego składu. Wyszłam w zimie na dwór i miałam odmrożone usta. Dlatego później przez lata uznawałam tylko szminki o tłustej konsystencji. Te w płynie budziły już we mnie podejrzenia, że mogą mieć wodę w składzie. SinSkin Must Have Oil Lip Gloss nr 410 Carambola to typowo oleisty błyszczyk, którego używam z wielką przyjemnością. Dlaczego?

SinSkin Must Have Oil Lip Gloss nr 410 CarambolaKolor

SinSkin Must Have Oil Lip Gloss nr 410 Carambola w opakowaniu ma złocisto-miodowy odcień, jednak na ustach jest praktycznie transparentny. Optycznie powiększa wargi, ale nie nadaje im żadnego koloru, eksponuje ich naturalny odcień. Świetnie sprawdzi się w roli toppera nakładanego na kolorowe pomadki, gdy nie chcemy, aby te były zbyt wysuszające.

SinSkin Must Have Oil Lip Gloss nr 410 Carambola

Wykończenie

SinSkin Must Have Oil Lip Gloss nr 410 Carambola nie zawiera żadnych drobinek czy brokatu. Sprawia, że usta wyglądają niczym lśniąca tafla. Muszę przyznać, że ten efekt szalenie mi się podoba. Wolę jednak, gdy błyszczyk nie zawiera drobinek, ponieważ te są czasem wyczuwalne na ustach. Poza tym, gdy ściera się kosmetyk, brokat bardzo często pozostaje na skórze warg, bardzo dobrze do niej przylega.

SinSkin Must Have Oil Lip Gloss nr 410 Carambola

Trwałość

Błyszczyk SinSkin Must Have Oil Lip Gloss nr 410 Carambola jest stosunkowo lepki, co wpływa na jego trwałość. Na moich ustach jest w stanie wytrwać do 3 godzin. To całkiem niezły efekt jak na tego typu kosmetyk.

Konsystencja i nawilżenie

Omawiany błyszczyk ma bardzo treściwą, oleistą, lepką konsystencję, przez co doskonale nawilża spierzchnięte usta. Lubię nakładać go na noc grubszą warstwą. Gdy rano wstaję, wargi są przyjemnie nawilżone. Sprawdza się tej zimy, ponieważ ciągle wieje, a jest to jeden z czynników wysuszających usta.

Aplikator

Jest dosyć gruby, wolałabym, gdyby był mniejszy, aczkolwiek nauczyłam się nim tak operować, aby precyzyjnie wypełnić usta.

Cena i dostępność

SinSkin Must Have Oil Lip Gloss nr 410 Carambola jest dostępny wyłącznie w drogeriach Rossmann, gdzie obecnie zapłacimy za niego 58,99 zł.


4 komentarze:

 1. Dobrze, że koloru nie widać tak bardzo na ustach :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Akurat ten kolor jest dość specyficzny;) Osobiście nie chciałabym ust w kolorze miodu:)

   Usuń
 2. 3 godziny się utrzymuje, to fajnie:) Za nawilżenie duży plus!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To naprawdę świetny rezultat jak na olejkowy błyszczyk:)

   Usuń

Pozostawiając u mnie komentarz, pozostawiasz u mnie swoje dane osobowe. Są one starannie przechowywane i nieudostępniane innym podmiotom.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...