Kusząca pomyłka – Vi Keeland


Vi Keeland to jedna z moich ulubionych autorek powieści erotycznych, zawsze z przyjemnością sięgam po jej książki. Z kolei Wydawnictwo Kobiece przoduje w wydawaniu świetnych książek, które czytam jednym tchem. Kusząca pomyłka to powieść, która mnie wciągnęła i zaintrygowała. Jaką historię tym razem ukazała swoim czytelnikom Vi Keeland?
Kusząca pomyłkaRachel stara się pogodzić studia, pracę w pubie oraz posadę asystentki wykładowcy. Kobieta chce w ten sposób zarobić na swoją edukację i utrzymanie. Jest niewątpliwie osobą ambitną i zdeterminowaną w dążeniu do celu. Pewnego wieczoru wspiera swoją przyjaciółkę, Avę, która dowiedziała się, że mężczyzna, z którym się spotykała, ma żonę i dzieci. Wskutek nieporozumienia kobieta wskazuje Rachel niewłaściwego mężczyznę. Ta urządza mu karczemną awanturę za krzywdę, jaką rzekomo wyrządził Avie. Gdy wychodzi na jaw, że doszło do pomyłki, Rachel czuje się zawstydzona. Nie przepuszcza jednak, że najgorsze dopiero przed nią.

Młoda kobieta ma poznać swojego nowego profesora, któremu przyjdzie jej asystować. Rachel nie udaje się jednak dostrzec na czas na pierwszy wykład prowadzony przez wykładowcę. Kobieta przeczuwa problemy, ponieważ wie, że mężczyzna nie toleruje spóźnień. Sytuację dodatkowo komplikuje fakt, że profesorem okazuje się przystojniak z pubu, którego urządziła awanturę. Na szczęście udaje się jej przeprosić wykładowcę.

Rachel jest pod urokiem Caine`a. Nie potrafi oprzeć się przystojnemu wykładowcy, który okazuje się niezwykle intrygującym facetem. Gdy Rachel na niego patrzy, czuje, że przez jej ciało przepływa pulsujące pożądanie. Caine zdaje się jednak być odpornym na uroki kobiety. Jak długo uda mu się utrzymać emocje na wodzy? Dlaczego do tej pory nie udało mu się stworzyć żadnego szczęśliwego związku? Jakie tajemnice z przeszłości skrywa ten przystojniak? Czy Rachel uda się odmrozić jego serce i sprawić, że Caine ją pokocha? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie w powieści Vi Keeland pt. Kusząca pomyłka.

Książkę czyta się naprawdę przyjemnie. Autorka umiejętnie stworzyła atmosferę napięcia seksualnego między głównymi bohaterami. Tajemnica z przeszłości jest nam dawkowana, przez co powieść zyskuje na atrakcyjności. Pomimo iż książka ma lekki charakter, porusza niezwykle trudny temat społeczny, jakim jest pedofilia. Kusząca pomyłka zawiera sceny erotyczne, ale zostały one ukazane w sposób niezwykle wysmakowany i zmysłowy. Vi Keeland po raz kolejny mnie nie zawiodła.

14 komentarzy:

 1. Pojawia się ostatnio coraz więcej książek, które mnie zaciekawiają - mimo iż wcale nie są w moim ulubionym gatunku literackim..Aż sama jestem zaskoczona..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja mam podobnie, tylko ciągle brakuje czasu na lekturę;)

   Usuń
 2. Mam ochotę przeczytać po takiej rekomendacji :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Raczej pozycja nie dla mnie, nie lubię takich książek.

  OdpowiedzUsuń
 4. Erotyka to nie dla mnie... ale pewnie ma odbiorców.

  OdpowiedzUsuń
 5. Myślę, że mogłaby mi przypaść do gustu :)

  OdpowiedzUsuń

Pozostawiając u mnie komentarz, pozostawiasz u mnie swoje dane osobowe. Są one starannie przechowywane i nieudostępniane innym podmiotom.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...