Avon Red Berries płyn do kąpieli

Jako szczęśliwa posiadaczka wanny uwielbiam korzystać z dobrodziejstw kosmetyków do kąpieli. Im więcej piany, tym więcej frajdy. Jeśli do tego dodać przyjemny dla nosa zapach, to może oznaczać tylko jedno - trafiam do kosmetycznego, siódmego nieba. Jak oceniam Avon Red Berries płyn do kąpieli?
avon red berries płyn do kąpieli


Kosmetyki Avon w zimowej odsłonie

W grudniu zawitały do mnie kosmetyki Avon w zimowej odsłonie. Wśród nich znalazły się dwa pięknie pachnące płyny do kąpieli. Sympatyczny pingwinek wciąż czeka na swoją kolej. Tymczasem namiętnie sięgam po Avon Red Berries płyn do kąpieli. Wyczuwam w nim głównie wiśnię z domieszką żurawiny, jest owocowo, wręcz soczyście. Sam płyn ma postać gęstej, czerwonej emulsji, która rozpuszczając się w wodzie, daje mnóstwo pachnącej piany. Avon Red Berries płyn do kąpieli ma dość orzeźwiający zapach, dlatego sięgam po niego głównie rano, gdy szykuję się do pracy. Za każdym razem skutecznie poprawia mi nastrój.

Avon Red Berries płyn do kąpieli, czyli czysta przyjemność

Płyn do kąpieli Avon Red Berries nie podrażnił mojej wrażliwej skóry. Nie zauważyłam też, aby ją wysuszał. Nie jest to kosmetyk o właściwościach pielęgnacyjnych, ale świetnie sprawdza się w roli umilacza kąpieli. Korzystając z jego dobrodziejstw, nie muszę obawiać się skutków ubocznych, gdyż te po prostu nie występują;)

avon red berries płyn do kąpieli

Zimowy design płynów do kąpieli Avon

Na uwagę zasługuje zimowy design kosmetyku. Płyn do kąpieli zamknięto w kulistej buteleczce przypominającej bombkę na choinkę. Na dodatek obklejono go różową taśmą z zaśnieżonymi domkami. Całość wygląda dość klimatycznie.


Żałuję, że w Opolu nie ma sklepu stacjonarnego Avon, ale na szczęście Darusia:* zna konsultantkę, dlatego mam u kogo zamawiać. Ostatnio z jej pomocą zamówiłam płyn do kąpieli Avon o zapachu bzu. Coś rewelacyjnego;)

3 komentarze:

  1. Bardzo lubię zapachy produktów tej marki

    OdpowiedzUsuń
  2. Ciekawa jestem czy by mi się spodobał. Całe wieki nie miałam nic z Avonu :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Skusiłam się na kilka avonowych świątecznych umilaczy kąpieli i bardzooo się rozczarowałam ;/

    OdpowiedzUsuń

Pozostawiając u mnie komentarz, pozostawiasz u mnie swoje dane osobowe. Są one starannie przechowywane i nieudostępniane innym podmiotom.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...