Avon Care Gentle Moisture krem do rąk i paznokci

Naprawdę moje dłonie ostatnio nie mają łatwego życia, choć staram się nie wychodzić z domu bez rękawiczek. W każdym płaszczu mam schowaną jedną parę, żeby nie odmrażać sobie skóry rąk. Niemniej to na niewiele się zdaje. Swego czasu okropnie skarżyłam się Kasi:* na suche dłonie i usta. Skoczyłam nawet do Rossmanna po sprawdzone produkty - Alterra pomadkę do ust i Isana krem do rąk z mocznikiem. Ta pierwsza bardzo pomogła moim wargom, w mig je zregenerowała. Niestety, poczciwy krem do rąk okazał się nieskuteczny. Gdy zwątpiłam w znalezienie odpowiedniego kosmetyku, otrzymałam przesyłkę niespodziankę. Znalazłam w niej Avon Care Gentle Moisture krem do rąk i paznokci. To właśnie ten specyfik okazał się strzałem w dziesiątkę, choć wcześniej z pielęgnacją tej marki niekoniecznie było mi po drodze. Czym mnie zachwycił?

avon care krem do rąk z owsem i rumiankiem
Dodaj napisNawilżenie

Zimą mam bardzo suche, wymagające dłonie, dlatego też staram się sięgać po kosmetyki o treściwej formule. Te jednak mnie ostatnio zawodziły. Mam w domu kilka kremów do rąk i wszystkie okazały się bezużyteczne, przynajmniej na chwilę obecną, gdy dłonie wymagają solidnej porcji nawilżenia. Część pewnie oddam mamie, a resztę zużyję wiosną, gdy lżejsze emulsje wrócą do łask. Avon Care Gentle Moisture krem do rąk i paznokci zaskoczył mnie tym, że naprawdę solidnie nawilża dłonie. Z dnia na dzień zniknęły suche skórki, dłonie przestały być szorstkie, ustąpił też problem z pękaniem skóry. Teraz moje dłonie znajdują się w dobrej kondycji, a zanim sięgnęłam po Avon Care Gentle Moisture krem do rąk i paznokci, przypominały obraz nędzy i rozpaczy.

Avon Care Gentle Moisture krem do rąk i paznokci. Miękkość

Avon Care Gentle Moisture krem do rąk i paznokci przyjemnie zmiękczył skórę dłoni, która ostatnio była nieprzyjemnie szorstka. Jego regularne stosowanie pozwala utrzymać ręce w naprawdę dobrej kondycji, z czego jestem bardzo zadowolona. Trochę obawiałam się jednorazowego efektu wow, który zawdzięczamy silikonom. Tymczasem Avon Care Gentle Moisture krem do rąk i paznokci towarzyszy mi już od kilku tygodni i spisuje się rewelacyjnie. Jego cudotwórcze właściwości nie wyparowały niczym kamfora. To kosmetyk, który wciąż działa i mogę go polecić z czystym sumieniem.
avon care krem do rąk z owsem i rumiankiem

Gładkość

Lubię, gdy dłonie są jedwabiście gładkie i to nie tylko tuż po aplikacji emulsji naszpikowanej silikonami. Krem do rąk Avon Care Gentle Moisture pozwala utrzymać ten przyjemny stan przez dłuższy okres czasu. Szczerze go polecam, bo u mnie bardzo dobrze się sprawdził.

Regeneracja

Gdy otrzymałam krem do rąk Avon, moje dłonie były spierzchnięte i popękane, przez co miałam okazję przekonać się, czy kosmetyk rzeczywiście wykazuje właściwości regenerujące. Z pełnym przekonaniem mogę stwierdzić, że tak jest. Z pomocą omawianego specyfiku moje dłonie szybko powróciły do dobrej kondycji.

Konsystencja i wchłanianie

Krem do rąk Avon Care Gentle Moisture ma postać lekkiej emulsji, która wchłania się wręcz błyskawicznie. Nie muszę czekać kilku minut, żeby wrócić do czytania książki. Emulsja w ogóle się nie maże, przez co jej aplikacja przebiega szybko. Nie ukrywam, że ta cecha sprawia, że regularnie sięgam po krem do rąk Avon. Nie znoszę, gdy moje dłonie lepią się do wszystkiego, co napotkają na swej drodze. Avon krem do rąk nie funduje mi nieprzyjemnego uczucia lepkości. Jest to doskonały kosmetyk do stosowania na co dzień, gdy nie mamy zbyt wiele czasu na wklepywanie emulsji. Można go nosić ze sobą w torebce, gdyż jego ze względu na bezproblemową aplikację można stosować go podczas podróży autobusem.

Zapach

Zapach kremu do rąk Avon urzekła mnie od pierwszej chwili. Naprawdę uwielbiam kosmetyki o świeżej, kwiatowej woni z domieszką kwitnącego rumianku. Im zapach lżejszy, tym lepiej. Nie znoszę słodkich, waniliowych ulepków, od których czasem boli mnie głowa. Miałam kiedyś słodkawy krem do rąk Eveline, który musiałam oddać mamie, bo nie byłam w stanie znieść jego zapachu.

Wydajność

Krem do rąk Avon Care Gentle Moisture zawiera aż 100 ml emulsji, dlatego jestem przekonana, że wystarczy mi na 3 miesiące regularnego stosowania.

Opakowanie

Świąteczna, zimowa odsłona kosmetyków Avon od razu mnie urzekła. Te renifery z ptaszkami i nutkami są przeurocze. Szkoda, że grafika nie jest ciut większa, ale i tak cieszy oczy. Wciąż mam w sobie coś z dziecka, które uwielbia oglądać słodkie zwierzaczki na opakowaniach kosmetyków i żywności.

Cena i dostępność

Kosmetyki Avon są dostępne w sklepie internetowym marki, u konsultantek oraz w sklepach stacjonarnych - ja odwiedzam ten w Złotych Tarasach. Robię to za każdym razem, gdy jadę służbowo do Warszawy. Czekając na pociąg powrotny, nierzadko nudzę się jak mops, dlatego obskakuję całą galerię handlową wzdłuż i wszerz. Żałuję, że w Opolu nie ma stacjonarnego sklepu Avon, bo nie zawsze chce mi się czekać na przesyłkę. Czasem potrzebuję kosmetyku na już. Za krem do rąk Avon Care Gentle Moisture zapłacimy poniżej 10 zł. To naprawdę świetna okazja:)

4 komentarze:

Pozostawiając u mnie komentarz, pozostawiasz u mnie swoje dane osobowe. Są one starannie przechowywane i nieudostępniane innym podmiotom.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...