Seche Vite top coat

Ten popularny top coat swego czasu poleciły mi wrocławskie blogerki urodowe. Od razu zaopatrzyłam się w ten kosmetyk we wrocławskim Hebe, bo moje paznokcie wówczas okropnie się łamały, a lakier szybko odpryskiwał. Czy Seche Vite top coat pomógł mi opanować problem?

Seche Vite top coat

Wysychanie lakieru

Gdy sięgałam po Seche Vite top coat, każdy lakier był suchy po kilku minutach. Mogłam wtedy powrócić do pisania na klawiaturze laptopa bez ryzyka, że na płytce po chwili pojawią się odgniotki. Wspomniany kosmetyk dobrze współpracuje zarówno z droższymi, jak i tańszymi lakierami. Uporał się nawet z tymi, które zastygały całe wieki.  Seche Vite to doskonały wysuszacz kolorowych emalii, który pozwala zaoszczędzić sporo czasu. Odkąd go kupiłam, manicure stał się zdecydowanie przyjemniejszym zajęciem, bo nie marnowałam tyle czasu, czekając, aż lakier będzie suchy.

Połysk

Rzeczywiście Seche Vite top coat pozostawia intensywny połysk, który może kojarzyć się z efektem tuż po wyjściu z salonu kosmetycznego, gdzie profesjonalistka zrobiła nam żele lub hybrydy. Moje paznokcie nie nadają się do tego typu zabiegów, dlatego sięgam po tradycyjne lakiery. Nie są może one aż tak trwałe, ale z Seche Vite utrzymują się zdecydowanie dłużej.
Seche Vite top coat


Trwałość manicure

Na moich paznokciach rzadko który lakier jest w stanie przetrwać 3 dni. Przez pisanie na klawiaturze odpryski pojawiają się stosunkowo szybko. Jednak z Seche Vite zdarzało mi się nie malować paznokci przez cały tydzień. Z jednymi lakierami współpracował on lepiej, vide Golden Rose, z innymi nieco gorzej – np. Sensique.

Zapach

Top coat Seche Vite ma dość specyficzny oraz intensywny zapach.  Jeśli studiowałyście na wydziale przyrodniczo-technicznym, z pewnością znacie zapach toluenu. Ten znajduje się w składzie wspomnianego kosmetyku i daje o sobie znać, gdy tylko go odkręcimy.

Wydajność

To pierwszy top coat, który udało mi się zużyć praktycznie do końca. Z reguły większość tego typu produktów zamienia się w bezużytecznego glutka już po niespełna miesiącu, gdy spożytkujemy 1/3 lub ½ zawartości buteleczki.  Tutaj wyrzuciłam może 1/10 całości. 

Łatwość aplikacji

Pędzelek załączony do top coatu jest niezwykle wygodny w użyciu. Można nim szybko pokryć powierzchnię płytki.

Cena i dostępność

Za top coat Seche Vite zapłacimy ok. 30 zł w drogeriach Hebe. Jest też dostępny online w nieco bardziej przystępnej cenie.

4 komentarze:

  1. Nie znam, nie miałam nigdy. Wszystko przede mną :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dokładnie, zawsze możemy poznać. Ja też go poznałam długo po medialnym szumie :)

      Usuń

Pozostawiając u mnie komentarz, pozostawiasz u mnie swoje dane osobowe. Są one starannie przechowywane i nieudostępniane innym podmiotom.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...