Wygraj zestaw kosmetyków Kolastyna!

Nadeszła pora na mój debiut w roli organizatorki konkursu. W związku z tym, iż Nowy Rok zbliża się wielkimi krokami, wraz z producentem kosmetyków Kolastyna chciałam zaprosić Was do wspólnej zabawy. Wymaga ona nieco kreatywności, niemniej wzięcie udziału w konkursie jest stosunkowo proste. Mam nadzieję, że zaproponowana forma przypadnie Wam do gustu i w przyszłości będziemy mogli do niej powrócić. Co trzeba zrobić, aby wygrać zestaw kosmetyków Kolastyna?


Kolastyna Źródło Nawilżenia odżywczo-nawilżający krem na dzień i na noc

Kosmetyki Kolastyna towarzyszą mi od lat. Pamiętam swój pierwszy żel do mycia twarzy, na którym znajdowało się logo wyżej wspomnianej marki. Był to naprawdę świetny kosmetyk do oczyszczania nastoletniej cery.  W związku z tym ucieszyłam się, gdy nadarzyła się okazja, aby wraz z producentem specyfików Kolastyna zorganizować wspólny konkurs. Kosmetyki są tak dobrane, że zestaw stanowiący nagrodę powinien przypaść do gustu wielu osobom. Co wchodzi w jego skład?

Kolastyna Bogactwo Olejków indyjski olejek Moringa

To wielofunkcyjny produkt, który można stosować zarówno na twarz, jak i ciało czy włosy.  Olejek Kolastyna roztacza wokół siebie niezwykle przyjemny zapach, jednocześnie dogłębnie nawilża skórę i włosy.  Jego dobroczynne działanie zawdzięczamy cennym składnikom odżywczym. W skład kosmetyku wchodzą m.in. olejki Moringa, jojoba, makadamia i ze słodkich migdałów.  Stanowią one bogate źródło antyoksydantów, minerałów i kwasów tłuszczowych omega 3-6-9.

Kolastyna Bogactwo Olejków indyjski olejek Moringa


Kolastyna Energy Touch lekki krem nawilżający dzień/noc

Nie od dziś wiadomo, że w zależności od tego, ile czasu poświęcimy pielęgnacji swojej skóry w młodości, tak długo zachowa ona młody wygląd.  Lepiej zapobiegać powstawaniu zmarszczek od najmłodszych lat, stosując lekkie kremy nawilżające. Kosmetyki z linii Energy Touch mają za zadanie  dostarczyć skórze energii i tym samym zapewnić jej zdrowy wygląd każdego dnia.  Lekki krem nawilżający dzień/noc swoje zadanie realizuje poprzez synergiczne działanie składników aktywnych.

Kolastyna Energy Touch krem nawilżający


Kolastyna Źródło Nawilżenia odżywczo-nawilżający 24 h krem na dzień i na noc

Wyżej wspomniany krem jest przeznaczony do codziennej pielęgnacji skóry suchej i wrażliwej. Stres, zanieczyszczenia środowiska, wiatr, wysoka/niska temperatura – wszystko to negatywnie oddziałuje na stan naszej cery. W związku z tym należy zapewnić jej kompleksową pielęgnację i tym samym opóźnić procesy starzenia się.  Kolastyna Źródło Nawilżenia odżywczo-nawilżający 24h krem na dzień i na noc zapobiega utracie elastyczności, dogłębnie nawilżając skórę.

Kolastyna Źródło Nawilżenia odżywczo-nawilżający krem na dzień i na noc


Kolastyna Oczyszczająca maseczka do twarzy

Ten produkt z pewnością docenią właścicielki cery mieszanej i tłustej. Sama miałam okazję wypróbować wyżej wspomnianą maseczkę i wspominam ją bardzo dobrze. To zasługa glinki wulkanicznej, która reguluje wydzielanie sebum i dogłębnie oczyszcza skórę.  Po użyciu maseczki cera jest gładka i przyjemna w dotyku. Gorąco polecam ją także właścicielkom skóry suchej i normalnej, ponieważ każda skóra od czasu do czasu potrzebuje detoksu, jaki zapewnia glinka wulkaniczna.

Kolastyna oczyszczająca maseczka do twarzy


Wygraj zestaw kosmetyków Kolastyna!

Producent kosmetyków Kolastyna ufundował dla czytelniczek bloga Karminoweusta.blogspot.com jeden zestaw produktów (Kolastyna Bogactwo Olejków indyjski olejek Moringa + Kolastyna Energy Touch lekki krem nawilżający dzień/noc + Kolastyna Źródło Nawilżenia odżywczo-nawilżający 24 h krem na dzień i na noc + Kolastyna Oczyszczająca maseczka do twarzy). Aby go zdobyć,  należy w komentarzu pod niniejszym wpisem w sposób kreatywny dokończyć poniższe zdanie.

Kosmetyki Kolastyna kojarzą mi się z ….

Konkurs jest adresowany do publicznych obserwatorów bloga Karminoweusta.blogspot.com


Reasumując, wzór zgłoszenia wygląda następująco: 
1. Kreatywne dokończenie zdania: „Kosmetyki Kolastyna kojarzą mi się z ...”
2. Publicznie obserwuję bloga Karminoweusta.blogspot.com jako… 
3. Mail:… (proszę o podawanie maili, które nie zawierają danych osobowych takich jak nazwisko)
4. Oświadczam, iż zapoznałam/-em się z Regulaminem konkursu z kosmetykami Kolastyna i w pełni go akceptuję. 

Życzę powodzenia! 

Regulamin konkursu z kosmetykami Kolastyna 

1. Konkurs trwa od 30.12.2015 r. do 05.01.2016 r. do godziny 23:59. 
2. Spośród komentarzy zamieszczonych pod niniejszym wpisem zawierających prawidłowo wypełniony wzór zgłoszenia nagrodzę jeden z najciekawszym dokończeniem zdania: „Kosmetyki Kolastyna kojarzą mi się z ...”. Wyboru laureata dokonam samodzielnie, kierując się subiektywnym poczuciem kreatywności. 
3. Dopuszczalne jest wprowadzenie dodatkowego zdania lub zdań w celu pełniejszego przedstawienia swojej koncepcji. 
4. Aby zgłoszenie zostało rozpatrzone przy rozstrzyganiu konkursu, jego autor musi być publicznym obserwatorem bloga Karminoweusta.blogspot.com 
5. W konkursie mogą wziąć udział osoby pełnoletnie oraz osoby niepełnoletnie posiadające zgodę opiekuna prawnego. 
6. Organizatorem konkursu jest blog Karminoweusta.blogspot.com 
7. Fundatorem jednego zestawu nagród (Kolastyna Bogactwo Olejków indyjski olejek Moringa + Kolastyna Energy Touch lekki krem nawilżający dzień/noc + Kolastyna Źródło Nawilżenia odżywczo-nawilżający 24 h krem na dzień i na noc + Kolastyna Oczyszczająca maseczka do twarzy) jest producent kosmetyków Kolastyna - Sarantis Polska S.A. 
8. Konkurs zostanie rozstrzygnięty najpóźniej do 20.01.2016 r., a jego wyniki opublikowane na blogu Karminoweusta.blogspot.com 
9. Za wysyłkę nagrody odpowiedzialna jest autorka bloga Karminoweusta.blogspot.com Nagroda zostanie wysłana na wskazany adres w przeciągu miesiąca od przesłania danych teleadresowych drogą mailową. 
10. Reklamacje dotyczące konkursu można zgłaszać w przeciągu 7 dni od jego rozstrzygnięcia na adres mailowy karminowe.usta@gmail.com 
11. Po rozstrzygnięciu konkursu skontaktuję się z laureatem drogą mailową. Jeśli osoba nagrodzona w przeciągu 4 dni nie prześle danych teleadresowych w odpowiedzi na moją wiadomość mailową, prawo do nagrody wygasa. W takiej sytuacji zastrzegam sobie prawo do wyboru innego laureata. 
12. W przypadku nieodebrania przesyłki w terminie, prawo do nagrody wygasa. 
13. Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny. 
14. W związku z tym, iż wartość zestawu nie przekracza 760 zł, nagroda jest zwolniona z podatku. 15. Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź jest unikalna i nie została stworzona przez osoby trzecie.

 karminowe.usta

20 komentarzy:

 1. Mam nadzieję, że tym razem pierwsi nie będą ostatnimi :)

  „Kosmetyki Kolastyna kojarzą mi się z ulgą i kompleksową pielęgnacją.
  Publicznie obserwuję bloga Karminoweusta.blogspot.com jako Majka mix.
  miszmaszmajki@gmail.com
  Oświadczam, iż zapoznałam się z Regulaminem konkursu z kosmetykami Kolastyna i w pełni go akceptuję.

  OdpowiedzUsuń
 2. 1. Kosmetyki Kolastyna kojarzą mi się z tymi, których używała i używa moja mama. Robiła to, by zachować młodość i być zadbaną. Kolastyna jak widać sprawdziła się, bo uważam, że mimo upływu lat, moja mama wygląda tak samo pięknie jak kiedyś.
  2. Publicznie obserwuję bloga Karminoweusta.blogspot.com jako Magda Magda
  3. Mail: natalie1997@onet.pl
  4. Oświadczam, iż zapoznałam/-em się z Regulaminem konkursu z kosmetykami Kolastyna i w pełni go akceptuję.

  OdpowiedzUsuń
 3. 1. Kosmetyki Kolastyna kojarzą mi się z moją młodością i rozpoczęciem przygody z dbaniem o swój stan cery. Pamiętam, iż seria przeznaczona do cery trądzikowej jako pierwsza zagościła w mojej codziennej pielęgnacji i pilnowała, aby na mojej twarzy nie gościły ropne niedoskonałości przypominające wulkany w czasie erupcji...
  2. Publicznie obserwuję bloga Karminoweusta.blogspot.com jako Iwona
  3. Mail: iwonager8@interia.pl
  4. Oświadczam, iż zapoznałam się z Regulaminem konkursu z kosmetykami Kolastyna i w pełni go akceptuję.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zestaw warty wzięcia udziału w konkursie ja jednak nie mam szczęścia więc wszystkim życzę powodzenia :)
  Blog masz bardzo fajny i ciekawy i z miło chęcią pozostanę na dłużej. :)
  Pozdrawiam :*

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 6. 1. Kosmetyki Kolastyna kojarzą mi się z ukojeniem ,odprężeniem i przyjemnym zapachem. Nakładanie ich na skórę to ogromna przyjemność.
  2. Publicznie obserwuję bloga Karminoweusta.blogspot.com jako Martyna Ha
  3. Mail: messque64@gmail.com
  4. Oświadczam, iż zapoznałam/-em się z Regulaminem konkursu z kosmetykami Kolastyna i w pełni go akceptuję.

  OdpowiedzUsuń
 7. 1. Kosmetyki Kolastyna kojarzą mi się z wysoką jakością i niską ceną, z dobrym składem i niezłą opinią, z brakiem parabenów i nadmiaru chemii, z natury skarbami i skóry zdrowiem, z bogatą zawartością w prostym opakowaniu.
  2. Publicznie obserwuję bloga Karminoweusta.blogspot.com jako Kornelia May
  3. Mail: Briana@spoko.pl
  4. Oświadczam, iż zapoznałam/-em się z Regulaminem konkursu z kosmetykami Kolastyna i w pełni go akceptuję.

  OdpowiedzUsuń
 8. 1. Kosmetyki Kolastyna kojarzą mi się ze wyrazem pasującym do kolastyna-elastyna. Myśląc kolastyna zatem widzę jak po skoku, rozciągam bańkę w powietrzu, która ciągnąc się do granic wytrzymałości, odrzuca mnie w przeciwnym kierunku jak strzał z procy. Skóra elastyczna, sprężysta i zdrowa.
  2. Publicznie obserwuję bloga Karminoweusta.blogspot.com jako… Erwin Borkowski
  3. Mail: Główny zawiera właśnie moje dane, zatem mój starszy mail: hoper@buziaczek.pl
  4. Oświadczam, iż zapoznałam/-em się z Regulaminem konkursu z kosmetykami Kolastyna i w pełni go akceptuję.

  OdpowiedzUsuń
 9. 1. Kosmetyki Kolastyna kojarzą mi się z wakacjami sprzed kilku miesięcy. Tuż po maturze pojechałam wraz ze swoim chłopakiem nad polski Bałtyk. Pogoda wyjątkowo nam dopisywała, było stosunkowo ciepło i słonecznie. W związku z tym, iż wyjazd wyszedł dość spontanicznie, zapomniałam zabrać ze sobą kosmetyczkę. Moja skóra wymaga ochrony przeciwsłonecznej, toteż udałam się do pobliskiej drogerii po mleczko do ciała. Wybór padł na balsam Kolastyny, który okazał się moim sprzymierzeńcem. Doskonale chronił moją skórę przed poparzeniem słonecznym, dlatego w przyszłości z pewnością do niego powrócę.
  2. Publicznie obserwuję bloga Karminoweusta.blogspot.com jako Mariola Daszkiewicz
  3. Mail: pani.tartuffe@gmail.com
  4. Oświadczam, iż zapoznałam/-em się z Regulaminem konkursu z kosmetykami Kolastyna i w pełni go akceptuję.

  OdpowiedzUsuń
 10. 1. Kosmetyki Kolastyna kojarzą mi się z intensywnym nawilżeniem oraz zapewnieniem mojej skórze zdrowego i promiennego wyglądu. Niska cena oraz wydajność kosmetyków marki Kolastyna oraz przede wszystkim ich działanie sprawiły, że stały się nieodłącznym elementem codziennej pielęgnacji. Żaden produkt nigdy mnie nie podrażnił oraz nie zawiódł. Mam swoich stałych ulubieńców, ale testuję też nowości. Chętnie polecam kosmetyki marki Kolastyna znajomym! :)
  2. Publicznie obserwuję bloga Karminoweusta.blogspot.com jako nieodporny_rozum
  3. Mail: weronikamichalec@gmail.com
  4. Oświadczam, iż zapoznałam się z Regulaminem konkursu z kosmetykami Kolastyna i w pełni go akceptuję.

  OdpowiedzUsuń
 11. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 12. 1. "Kosmetyki Kolastyna kojarzą mi się z zapachem pierwszych kremów i olejków, jakie świadomie używałam. Najpierw wybierała je dla mnie moja Mama, potem wybierałam je ja. Kojarzą mi się z zapachem dzieciństwa, lata, słońca, sielskiego lenistwa, później okresu dojrzewania i szalonej zabawy, a teraz czekającego mnie dojrzałego macierzyństwa :)"
  2. Publicznie obserwuję bloga Karminoweusta.blogspot.com jako el.
  3. Mail: gwiazdeczkama@wp.pl
  4. Oświadczam, iż zapoznałam się z Regulaminem konkursu z kosmetykami Kolastyna i w pełni go akceptuję.

  OdpowiedzUsuń
 13. 1. Kosmetyki Kolastyna kojarzą mi się z cudownym urlopem nad morzem parę lat temu, kiedy na plaży jak okiem sięgnąć widać było parawany z logo KOLASTYNA. Oczywiście ja sama też używałam tych kosmetyków do opalania i używam do dziś, bo to najlepsze jakie znam.
  2. Publicznie obserwuję bloga jako: r.helt
  3. Mail: r.helt@wp.pl
  4. Oświadczam, że zapoznałam się z Regulaminem konkursu z kosmetykami Kolastyna i w pełni go akceptuję.

  OdpowiedzUsuń
 14. 1. Kosmetyki Kolastyna kojarzą mi się z moimi przyjaciółkami, ponieważ zawsze poprawiają mi humor i dbają o moje dobre samopoczucie.
  2. Publicznie obserwuję bloga Karminoweusta.blogspot.com jako… Martyna T
  3. Mail:… pciatynka@o2.pl
  4. Oświadczam, iż zapoznałam/-em się z Regulaminem konkursu z kosmetykami Kolastyna i w pełni go akceptuję.

  OdpowiedzUsuń
 15. 1. Kosmetyki Kolastyna kojarzą mi się z latem i słońcem. To był pierwszy krem z filtrem, jakim jeszcze smarowała mnie mama, gdy byłam całkiem małą dziewczynką. Jednak pomimo upływu lat do dziś pamiętam ten cudowny zapach. I pewnie przez fakt, że kremów tej marki używałam w dzieciństwie, kojarzą mi się one z totalną beztroską, szumem morza, zapachem gofrów smażonych przy plaży i jednymi z najpiękniejszych momentów w życiu.

  2. Publicznie obserwuję bloga jako Aga Zet.

  3. Mail: zabajka.az@gmail.com

  4. Oświadczam, iż zapoznałam się z Regulaminem konkursu z kosmetykami Kolastyna i w pełni go akceptuję.

  OdpowiedzUsuń
 16. 1. Kreatywne dokończenie zdania: „Kosmetyki Kolastyna kojarzą mi się z letnią ochroną skóry, tak aby uniknąć działania ozonowej dziury”
  2. Publicznie obserwuję bloga Karminoweusta.blogspot.com jako… Joanna Mikołajczak
  3. Mail: julciap26@gmail.com
  4. Oświadczam, iż zapoznałam się z Regulaminem konkursu z kosmetykami Kolastyna i w pełni go akceptuję.

  OdpowiedzUsuń
 17. 1. Kosmetyki Kolastyna kojarzą mi się z rodzinnymi wakacjami, gdy byłyśmy z siostrami jeszcze młodziutkie. Każdy wyjazd nad morze - polskie, czy bardziej egzotyczne, wiązał się z obowiązkowym zakupem produktów Kolastyna do i po opalaniu. Były różowe kremy z filtrem, które zachwycały nas swoim kolorem na skórze (i wzbudzały zazdrość każdej koleżanki na plaży) i kojące, białe mleczka, łagodzące skórę, gdy zapomniałyśmy ponownie nałożyć warstwę kremu. Teraz już nie jeździmy na wakacje razem, ja nie jestem już małym brzdącem, a wciąż nie miałam okazji poznać reszty oferty tej marki. Taka wygrana umożliwiłaby mi poznanie Kolastyny z innej (może już nie różowej :)) ale jednak innej strony.
  2. Publicznie obserwuję bloga Karminoweusta.blogspot.com jako: blaszok
  3. Mail: e.serafinky@gmail.com
  4. Oświadczam, iż zapoznałam/-em się z Regulaminem konkursu z kosmetykami Kolastyna i w pełni go akceptuję.

  OdpowiedzUsuń
 18. 1. Kosmetyki Kolastyna kojarzą mi się z ochroną, nawilżeniem. Zdecydowanie to jedne z tych produktów, które wykorzystuję w ciągu całego roku bo prawdziwa kobieta powinna dbać o siebie cały czas. Produkty Kolastyny mają tak wiele zastosowań: twarz, stopy, ręce. Dodatkowo lubię ich delikatny zapach, który pomaga w zrelaksowaniu się po ciężkim, długim, wyczerpującym dniu na uczelni czy w pracy.
  2. Publicznie obserwuję bloga Karminoweusta.blogspot.com jako… Kinga Brzozowska
  3. Mail: kh.brzozowska@gmail.com
  4. Oświadczam, iż zapoznałam się z Regulaminem konkursu z kosmetykami Kolastyna i w pełni go akceptuję.

  OdpowiedzUsuń
 19. 1. Kosmetyki Kolastyna kojarzą mi się z dobrą polską marką -nigdy mnie nie zawiodły. Nie pachną natarczywie, dobrze się wchłaniają, rewelacyjnie rozprowadzają się na skórze i doskonale pielęgnują. Są delikatne i profesjonalnie skuteczne. Wśród tych kosmetyków każdy może znaleźć coś dla siebie. Cena nie jest wygórowana, a jakością nie ustępują innym markom. Mają przy tym piękne i wygodne opakowania, a co nie mniej ważne – są produkowane w Polsce.
  2. Publicznie obserwuję bloga Karminoweusta.blogspot.com jako edi999a
  3. Mail: edi999a@wp.pl
  4. Oświadczam, iż zapoznałam się z Regulaminem konkursu z kosmetykami Kolastyna i w pełni go akceptuję.

  OdpowiedzUsuń

Pozostawiając u mnie komentarz, pozostawiasz u mnie swoje dane osobowe. Są one starannie przechowywane i nieudostępniane innym podmiotom.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...